Rowerowa gra miejska!

Zwykła przejażdżka rowerowa to za mało?! Już w ten weekend startuje cykl czterech otwartych, tematycznych gier rowerowych! Poznaj szczegóły!

 

Cykl imprez rowerowych Excycle odbywa się w każdą sobotę lipca. Składa się z 4 gier miejskich o zróżnicowanych motywach przewodnich.

Pierwsza z nich startuje już w najbliższą sobotę, 2 lipca 2011 rowerową grą "trochę kulturki".

 

 

 

PLAN:

 

2 lipca o godzinie 14:00 - Gra rowerowa Trochę Kulturki to okazja, by elegancko i z fasonem wsiąść na rower i ruszyć w miasto. Kulturalne oblicze Stolicy poznasz rozwiązując zadania związane ze sztuką i kulturą. Wystawy, galerie, teatry uliczne, excytujące towarzystwo, łyk historycznej wiedzy - czekają wszędzie tam, gdzie w sobotnie popołudnie można dostać się rowerem.


9 lipca o godzinie 21:00
-  W planie pokaz zdjęć konkursowych, rozdanie nagród, podsumowanie gry rowerowej "Trochę Kulturki". O oprawę muzyczną zadba DJ.


16 lipca o godzinie 14:00 - GRA ROWEROWA PRASKIE KLIMATY


23 lipca o godzinie 21:00 - W planie pokaz zdjęć konkursowych, rozdanie nagród, podsumowanie gry rowerowej Praskie Klimaty. Oprawę muzyczną zapewni DJ.


30 lipca o godzinie 14:00 - Gra rowerowa Zielona Stolica to możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, stworzonych do odpoczynku i rekreacji.Główną nagrodą w konkursie ExCycle Warsaw jest wyjazd na Rajd Haga-Amsterdam dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. 

 

Więcej informacji znajdziecie >>TUTAJ<<

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!