Stanisław Sojka w Radiu Złote Przeboje

08.02.2011 18:40
Stanisław Sojka

Stanisław Sojka

Co powiedziała mu Królowa angielska? Za co podziękował Jan Paweł II? Co myśli o YouTube i o zarobkach górników... Poznajcie skromnego człowieka wielkiego formatu w rozmowie z Jerzym Telesińskim.

 

Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, zamienił kilka słów z brytyjską Królową, grał specjalnie dla Jana Pawła II i spotkał się na scenie z Rayem Charlesem! - mimo to nie bulgocze mu w głowie woda sodowa i zgodził się spotkać ze mną w Radiu Złote Przeboje. Jestem mu za to ogromnie wdzięczny, bo okazał się człowiekiem niezwykle ciekawym. Stanisław Sojka mógłby spokojnie nosić miano filozofa w świecie muzyki, gdyby nie to, że sam - skromny - pewnie by sobie tego nie życzył.

Rozmawialiśmy o tym, o czym powinien pamiętać każdy początkujący muzyk, o tym jak można się "zrosnąć" z samochodem, o tym, że warto słuchać, oraz czego/kogo warto słuchać. O tym, że nie należy być biernym. O smakach życia i optymizmie.

Liczę na to, że ta rozmowa dla was, tak jak dla mnie, będzie pouczająca, ciekawa i zabawna.

 


O Szekspirze i zapachu angielskiej Królowej


 

Jakim kierowcą jest Stanisław Sojka?


 

Ciekawa przygoda z harcerstwem i dyrektorem szkoły.


 

Elvis

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • avatar

    maniutka1981

    0

    No. Trzeba się spotkać i przy "herbatce z cytrynką" (schowanej pod stołem) wymienić wrażeniami i doświadczeniami z dalekich krajów oraz obejrzeć fotografie, które upamiętniają podniosłe chwile i wywołują pozytywne uczucia z udanych podróży (wojaży). Pełen relaks... co jest chłopaki?! Śmiejecie się do mnie... czy ze mnie...? :);)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!