Podsumowanie 150 wydania Listy Przebojów

Michael Jackson i Akon tryumfują w 150-tym wydaniu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje.

Michael Jackson i Akon? Takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego! Nikt nie był na szczycie Listy Przebojów Radia Złote Przeboje tak długo, jak oni od czasu, kiedy ten szczyt  okupował... Michael Jackson!

W 150-tym notowaniu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje znów nie było nowości, co znaczy, że według was ten układ piosenek jest najbardziej odpowiedni na początek lutego.

W tym tygodniu sporo nowych propozycji do Listy Przebojów. Gdyby po zagłosowaniu na ulubione piosenki na Liście zostały wam jakieś głosy do wykorzystania, można poprzeć nową piosenkę Seweryna Krajewskiego, Roxette, albo filmowy utwór Eltona Johna, czy Dido z A.J. Rahmanem. Jak będzie wyglądać 151 notowanie Listy Przebojów? To wy znacie odpowiedź na to pytanie, bo to dzięki waszym głosom Lista gości na antenie Radia Złote Przeboje.

Dawno nie oglądaliśmy teledysku do piosenki, która cieszy się wśród was tak ogromnym powodzeniem. Dlatego dziś przypomnimy sobie po raz kolejny jak wygląda piosenka z pierwszego miejsca 150 notowania Listy Przebojów Radia Złote Przeboje.

 

Miłego weekendu!

Piotr Sworakowski

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!