Brandon Flowers - Only The Young

Solowa kariera wokalisty The Killers wychodzi mu na dobre.

 

Brandon Richard Flowers to wokalista i frontman amerykańskiej grupy The Killers. Gra także na basie i instrumentach klawiszowych. 2010 roku zadebiutował solowym albumem "Flamingo", która okazała się wielkim sukcesem.

 

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w grupie Bush Response, z którym rozstał się po tym jak odmówił przeniesienia się do Los Angeles razem z resztą zespołu. Po tym wydarzeniu odpowiedział na ogłoszenie gitarzysty Dava Keuninga. Mężczyźni dobrze się dogadywali i wspólnie postanowili założyć nowy zespół. Do duetu dołączyli basista Mark Stoermer i perkusista Ronnie Vannucci. Tak w 2002 roku zrodziło się The Killers. Grupa wydała trzy albumy studyjne, które przyniosły jej wielką popularność - zarówno w USA jak i w Europie.

 

Czwartą płytę Brandon wydał sam. Piosenki z krążka "Flamingo" wokalista pisał z myślą o zespole, ale członkowie The Killers przed wydaniem nowego albumu zadecydowali o zrobieniu sobie przerwy we współpracy. Mimo to Flowers wydał płytę i wziął pełną odpowiedzialność za jej kształt. I dobrze się stało! Dzięki temu teraz możemy cieszyć się takimi cudami jak "Only the young".

 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!