Premiery tygodnia

W tym tygodniu polecam Wam trzy premiery w tym jedną niezwykłą.

 


Toy Story 3


 

Andy staje się dużym chłopcem, który wybiera się na studia. By nie zapomnieć pięknych lat spędzonych w domu postanawia zabrać ze sobą  jedną z zabawek. Wybór pada na Chudego. Reszta zabawek ma trafić do pobliskiego przedszkola. Jednak Chudy nie ma zamiaru opuszczać swoich przyjaciół i wspólnie planują wielką ucieczkę.


 


Istota - SpliceGłówni bohaterowie filmu Clive i Elsa są młodymi naukowcami zajmującymi się badaniami genetycznymi. Ich pasja jest tak wielka, że nie czują ograniczeń, łączą różne DNA zwierząt i  ludzi, co w końcu prowadzi do powstania Istoty.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Adrien Brody (Pianista, Osada, King Kong) i Sarah Polley (John Adams, Beowulf,).

 

 


Jutro będzie futro - Hot Tub Time MachineGrupa  trzydziestoparoletnich przyjaciół postanawia wyruszyć do miejsc, w których spędzali swoje najlepsze lata młodości podczas podróży odwiedzają miejscowość górską, a w niej słynne jacuzzi które przenosi ich do przeszłości a dokładnie do roku 1986. W filmie usłyszymy także słynne przeboje z lat 80 - tych takich muzycznych gwiazd jak INXS, New Order  czy David Bowie.

W głównych rolach: John Cusack (2012, Cienka czerwona linia, Facet z ogłoszenia) i Chevy Chase (Szpiedzy tacy jak my, W krzywym zwierciadle - Europejskie wakacje, Trzej amigos)

 

Wojtek Babiarczyk

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!