Twitter uzależnił Joan Collins

Ania
21.12.2010 14:42
Jaki jest sekret świetnego wyglądu Joan Collins? W jednym z programów telewizyjnych mówiła, że unikanie słońca i niezaśmiecanie swojego organizmu złym jedzenie, Widać skutkuje, bo aktorka prezentuje się świetnie. Pojawiła się ostatnio na pokazie mody w Londynie. Pewnie wypatrywała nowości, bo kocha ubrania i zakupy!

Jaki jest sekret świetnego wyglądu Joan Collins? W jednym z programów telewizyjnych mówiła, że unikanie słońca i niezaśmiecanie swojego organizmu złym jedzenie, Widać skutkuje, bo aktorka prezentuje się świetnie. Pojawiła się ostatnio na pokazie mody w Londynie. Pewnie... (AP/Kirsty Wigglesworth)

Joan Collins uzależniła się od Twittera.

 

Gwiazda przyznała, że do korzystania z popularnego portalu namówiła ją siostra, Jackie.

- Z początku byłam dość sceptyczna i trzymałam się od tego z daleka - opowiada aktorka. - Potem jednak Jackie mnie przekonała i założyłam profil. Szybko się uzależniłam. Odkryłam, że za pośrednictwem Twittera mogę bezpośrednio informować fanów o tym, co aktualnie robię i dementować nieprawdziwe doniesienia mediów. Nadal mam jednak problem ze skrótami stosowanymi przez internautów. Ostatnio zakończyłam swój wpis skrótem "LOL", bo myślałam, że to oznacza "Lots of love". Dopiero mój mąż uświadomił mi, że oznacza to głośny śmiech.

 

Joan Collins pamiętamy przede wszystkim z roli Alexis Carrington Colby w serialu "Dynastia".

 

 

Przypominamy rolę Joan w "Dynastii":

 

 

 

 

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!