18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Peszek, Maleńczuk i Olejnik z Borysem "Jeżem Jerzym" Szycem

11 marca do kin trafi "Jeż Jerzy" - ekranizacja jednej z najpopularniejszych polskich komiksowych serii. Głosu najbardziej imprezowemu jeżowi na świecie użyczy Borys Szyc.

 

Zapomnijcie o słodkich jeżykach z jabłuszkiem na grzbiecie. W przekręconej czapeczce, śmigający między blokami na deskorolce Jerzy jest kompletnym zaprzeczeniem swojego gatunku. Uwielbia dobre bibki i niezłe maniurki (czyt. piękne kobiety). Dla niego nie ma dylematu - kupić kwiaty dla ukochanej czy butelkę piwa - słuszne rozwiązanie jest tylko jedno. Ale życie Jeża Jerzego to nie tylko przelewki - ma na pieńku z osiedlowymi skinheadami i okolicznymi Wietnamczykami, którzy chętnie zrobiliby z niego kurczaka w pięciu smakach.

 

Pewnego dnia w skomplikowany żywot Jerzego wkracza tajemniczy Profesor. Dzięki, z trudem i bólem, zdobytemu DNA tworzy on klona Jeża. Nowy bohater ma zastąpić swój pierwowzór i stać się celebrytą doskonałym. Jednak w tym kraju jest miejsce tylko dla jednego bohatera. Prawdziwy Jeż Jerzy rusza, aby odzyskać swoje dobre imię.

 

Twórcy zapowiadają animację jako komedię erotyczno - dresiarską. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. polscy raperzy Sokół z WWO i Bilon z Hemp Gru, a także Maria Peszek, Maciej Maleńczuk, Michał Koterski, Jarosław Boberek, Grzegorz Pawlak, Marcin Hycnar, Leszek Teleszyński, Krystyna Tkacz, Wojtek Wawszczyk, Monika Olejnik, Krystyna Czubówna, Maciej "Bilon" Bilka oraz Włodzimierz Szaranowicz.

 

Za reżyserię odpowiadają Wojtek Wawszczyk, Kuba Tarkowski i Tomek Leśniak.

 

 

 

 

 

 

megafon.pl, wiadomości24.pl


SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!