Adam Sztaba w Krzywy LIVE

W najbliższą niedzielę o 15:00, gościem Andrzeja Krzywego w programie Krzywy LIVE będzie Adam Sztaba.

 

Adam Sztaba urodził się 15 lutego 1975 roku w Koszalinie. Zadebiutował w wieku 17 lat muzyką do musicalu "Fatamorgana". Absolwent wydziału kompozycji Akademii Muzycznej w Warszawie. Gdy miał 19 lat został zastępcą szefa muzycznego Teatru Buffo w Warszawie.Ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi m.in. z Marylą Rodowicz, Andrzejem Sikorowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Edytą Górniak, Violettą Villas, Kasią Kowalską, Grzegorzem Turnauem i zespołem Perfect.

 

Kierownik muzyczny programu "Idol" i "Moja krew". Najbardziej żywiołowy kierownik muzyczny, aranżer i dyrygent programu "Taniec z Gwiazdami". Prowadził także kierownictwo muzyczne oraz dyrygowanie orkiestrą podczas Sopot Festiwal w 2005 i 2006 roku. Obecnie juror programu "Must be the music".

 

Z muzyką związany od zawsze i na zawsze. Motto Adama z którym nigdy się nie rozstaje to: "Uważnie słuchać siebie i postępować w zgodzie z własnym sumieniem".

 

Adam Sztaba opowie Andrzejowi Krzywemu o swoich pasjach, planach na przyszłość i poszukiwaniach nowych talentów polskiej sceny muzycznej.

 

Krzywy LIVE codziennie o 15:15 i w niedzielę o 15:00!SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!