Złote Przeboje nadają z Wrocławia

30.07.2010 15:40
Letnie Studio Radia Złote Przeboje rozgościło się na wrocławskim Rynku. Wszyscy jesteście zaproszeni!

Od samego rana możecie posłuchać, jak brzmią nasze głosy z wrocławskiego rynku.Co więcej - możecie dołożyć do tego obraz, bo przyjechaliśmy tu specjalnie, żeby Was spotkać.

 

Więc zapraszamy na Rynek, znajdziecie nas przy Klubokawiarni PRL. Mamy konkursy, prezenty, dobre nastroje i muzykę, którą wszyscy kochamy.

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Kamilu, ależ jesteście niekoleżeńscy! Dlaczego nie zabieracie ze sobą Elvisa? Byłyby same korzyści. Mielibyście gwarancję na większe powodzenie, a i Elvis skorzystałby z takiej przyjemności i się po-przytulał:) PS. Tak w ogóle to zdjęcia nie są za ciekawe. Pokazujecie głównie siebie i dziewczyny. Was przecież znamy, a dziewczyny są obiektem westchnień dla facetów. Wolałybyśmy pooglądać mężczyzn, lecz nie "Artystów"- tych wszędzie pełno(także na Waszej stronie). A normalnych, zwykłych ludzi, z miast - z których aktualnie "nadajecie". No tak, ale czy jest jakikolwiek mężczyzna, który oddałby idealnie jego piękno?;)

 • avatar

  kamil_zp

  Oceniono 5 razy 3

  Żadna gwiazda! Prawda jest taka. Dziewczyny pytają ciągle o Elvisa. Ja im mówię, ze nie dojechał a one w płacz !!! i wtedy je tule a znienacka walą foty

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Bo Kamil jest GWIAZDĄ :-)

 • avatar

  elvis_zp

  Oceniono 5 razy 3

  Jak oglądam "wyjazdowe" zdjęcia, to okazuję się, że słuchaczki lgną najbardziej do Nosela! :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!