Rodzina "Daleko od noszy" w Rodzinnym Śniadaniu

Już w najbliższą sobotę, o 10:00, gośćmi Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje będą członkowi rodziny serialu "Daleko od noszy".

 

 

Na rozmowę z Marzeną Rogalską prosto ze szpitala im. Mikołaja Kopernika przyjechali członkowie zespołu lekarskiego serialu "Daleko od noszy".

 

Rękę na pulsie trzymać będzie ordynator szpitala dr Łubicz, grany przez Krzysztofa Kowalewskiego, który na sposób dyktatorski, trzyma podległy sobie personel. Sknera, samochwała, przekupny i skłonny do układów. Życzliwym okiem spogląda na żeńską i dużo młodszą część populacji ludzkiej. Choruje na również przewlekłą i zakaźną w murach szpitala chorobę - wieczny romans z władzą, w stosunku do której stara się wykazywać bezprzykładną służalczością. Koneser napojów alkoholowych a szczególnie koniaków, dostarczanych w zawrotnych ilościach przez desperacko wdzięcznych pacjentów.

 

Nie zabraknie również salowego czyli dr Basena w postać którego wciela się Piotr Gąsowski. Były lekarz, dopóki nie odkryto, że posługuje się sfałszowanym dyplomem. Nadal bardzo ambitny. Jego hobby to wędkarstwo, piwo i nieszanowanie małżonki, Gieni Basen.

 

Pielęgniarki reprezentować będzie siostra Barbara Es, grana przez Agnieskzę Suchorę. W przeszłości żona doktora Wstrząsa, do którego wciąż pała szczerym uczuciem - czystą i niczym nieskrępowaną nienawiścią. Cicha i niepozorna, ale potrafiąca w odpowiedniej chwili pokazać całkiem ostre pazury.

 

W rozmowie usłyszymy także scenarzystę, reżysera i twórcę serialu Krzysztofa Jaroszyńskiego, od lat związanego z telewizją Polsat.

 

Członkowie serialu "Daleko od noszy" w audycji Marzeny Rogalskiej "Rodzinne Śniadanie" już w najbliższą sobotę od godziny 10:00.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!