Czy kobiety potrafią walczyć o swoje? - rozmowa z Katarzyną Niezgodą

Najlepszy Weekend w Radiu Złote Przeboje!
14.11.2017 11:51
Katarzyna Niezgoda przeszła sporą metamorfozę. Schudła, wypiękniała, zmieniła kolor włosów i garderobę. Właśnie napisała książkę 'Pięścią w szklany sufit', która zachęca kobiety do zmiany w życiu. Na okładce wygląda, jak milion dolarów i... nie do końca przypomina siebie.
Graficy chyba sporo napracowali się nad jej nowym wizerunkiem. Patrząc na jej zdjęcia 'na Instagramie, mamy wrażenie, że jej figura w książce została sporo przerobiona.

Katarzyna Niezgoda przeszła sporą metamorfozę. Schudła, wypiękniała, zmieniła kolor włosów i garderobę. Właśnie napisała książkę 'Pięścią w szklany sufit', która zachęca kobiety do zmiany w życiu. Na okładce wygląda, jak milion dolarów i... nie do końca przypomina... (Instagram.com/ kasia.niezgoda)

Czym jest "networking" i dlaczego pomaga nam w pracy? Czy kobiety potrafią przetrwać w trudnym świecie biznesu? Czy każda kobieta nadaje się do zarządzania? Posłuchajcie rozmowy Odety Moro z Katarzyną Niezgodą, bizneswoman i autorką książki "Pięścią w szklany sufit".

Katarzyna Niezgoda była gościem Radia Złote Przeboje:

Katarzyna Niezgoda i Odeta Moro podczas nagrania programu 'Najlepszy Weekend'
Radio Złote Przeboje

Całą rozmowę Odety Moro z autorką książki "Pięścią w szklany sufit" odsłuchacie tutaj:

"Najlepszy Weekend" w każdą sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!