2006 - Król koronuje królów

23.05.2011 12:20
Duff McKagan, mat. prasowe

Duff McKagan, mat. prasowe (Duff McKagan, mat. prasowe)

Król Szwecji w 2006 roku wręczył nagrodę żyjącym członkom grupy Led Zeppelin w Sztokholmie - dowiedz się za co, słuchając Złotych Lat Popkultury.

Brytyjska formacja Led Zeppelin, jest pionierem hard rocka, muzyka zespołu to połączenie rocka, folku i bluesa z niewielkimi ale zauważalnymi wpływami rockabilly, reggae, soulu, funku i muzyki klasycznej. Dlaczego właśni Oni odebrali nagrodę Polar Price? Posłuchajcie:

 

 

 

 

Złote Lata Popkultury codziennie o 12:15 i w soboty o 12:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • avatar

  lalamid0

  0

  Widzę,że zdjęcie nie zostało do tej pory zmienione. Czyli nie ma się co wysilać- redakcja nie czyta komentarzy. Ale ten błąd wydaje mi się o tyle dziwny, że wszystkie poprzednie zdjęcia dodawane do audycji, wyglądają na takie, które zostają "wyrzucone" przez Google Grafika, jako pierwsze po wpisaniu nazwy zespołu:)Myślałam, że tak je dobierają po prostu. Tym bardziej dziwne, skąd taka pomyłka.

 • avatar

  zoso

  0

  AMATORKA! JAK CAŁE RADIO!

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Na zdjęciu jest DUFF McKAGAN (ex-Guns) i jego LOADED a nie LED ZEPPELIN!!! Ale ZP dało dupy xD

 • avatar

  lalamid0

  0

  No przynajmniej ta (kolejna) pomyłka nie jest z winy Karolaka! ;P

 • avatar

  zoso

  0

  Co za żenada! Powiedzcie mi fachowcy od muzyki z Radia Złote Przeboje, KTO JEST NA TYM ZDJĘCIU??? BO NA PEWNO NIE LED ZEPPELIN. Co za wstyd, od dzisiaj nie słucham już waszego radia. Nie róbcie z ludzi debili!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!