Wygraj "Fragmenty" Marilyn Monroe - wyniki dnia

Wyniki ostatniego dnia konkursu.

 

 

Prawidłowe rozwiązanie konkursu:

 

 

Część testowa:

 

1. W którym mieście urodziła się Marilyn Monroe?a) w Nowym Jorku
b) w Los Angeles
c) w Chicago
d) w Waszyngtonie2. Za postać w którym filmie Marilyn Monroe otrzymała w 1960 roku Złoty Glob?a) „Pół żartem, pół serio”
b) „Wszystko o Ewie”
c) „Na krawędzi”
d) „Słomiany wdowiec”3. Ile lat miała Marilyn Monroe gdy pierwszy raz wyszła za mąż?a) 16 lat
b)18 lat
c) 20 lat
d) 22 lata

 


4. W którym roku Marilyn Monroe otrzymała własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame?

 


a) w 1952 roku
b) w 1956 roku
c) w 1960 roku
d) w 1962 roku

 


5. W którym kraju Marylin Monroe odwiedzała amerykańskich żołnierzy na misji w 1954 roku?

 


a) w Wietnamie
b) w Iraku
c) w Koreii
d) w Afganistanie

 

_________________________________________________________________________________

 

W dniu dzisiejszym książki "Fragmenty" Marilyn Monroe za bezbłędne rozwiązanie testu i najciekawsze uzasadnienie odpowiedzi na pytanie Gdyby Marilyn Monroe wciąż żyła, to czym by się dziś zajmowała? otrzymują:

 

Agnieszka Jasińska

 

8 kwiecień 2011. Okazały taras imponującej posiadłości na prywatnej plaży w Malibu. Szum fal uderzających o brzeg, krzyk mew, oślepiający blask słońca Delikatna bryza znad oceanu figlarnie rozrzuca misternie ułożone złote loki starszej pani wypoczywającej w bujanym fotelu. Jej spokojna twarz zdradza ślady dawnej, oszałamiającej urody, kobieta uśmiecha się łagodnie do otaczających ją wianuszkiem prawnucząt, gładząc je po jasnowłosych główkach. Ależ to jest tak, to Marylin Monroe! Opowiada dzieciom barwne historie ze swego życia, dziergając na drutach ciepłe czapki i szaliki, które nigdy nie przydadzą im się w słonecznej Kalifornii .

 

Marta Orzeszyna

 

Znając talent i wrażliwość Marylin Monroe myślę, że byłaby dziś poczytną pisarką. Widziałabym ją również w roli scenarzystki, a może nawet reżysera tworzącego własne filmy na miarę jej możliwości. Na pewno poświęcałaby wiele czasu pomaganiu innym, bo miała w sobie wiele współczucia dla cierpiących ludzi. Byłaby niewyczerpanym źródłem wiedzy dla młodszych pokoleń, więc widziałabym ją również jako nauczyciela sztuki aktorskiej. (...) Osobiście wolałabym, żeby nie było legendy Marylin Monroe, ale nadal żyła gdzieś szczęśliwa i spełniona kobieta.

 

 

Krzysztof Szram

 

Gdyby jeszcze żyła była by już sędziwą staruszką mającą 85 lat, ale dalej była by boginią seksu ze swoimi wymiarami  94 - 58,5 - 94. A Mężczyźni sprawialiby wrażenie patrząc na nią, jakby chcieli spędzić z nią całą noc. To te włosy blond i piękne ciało sprawiają, że byłaby ambasadorem pięknych kobiet. Oczywiście wszystkich kobiet, bo wszystkie są piękne.

 

_________________________________________________________________________________

 

To był już ostatni dzień konkursu. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!