To właśnie muzyka: Krzysztof Kiljański!

To właśnie muzyka!
16.09.2015 18:41
To właśnie muzyka

To właśnie muzyka (Picasa)

Z okazji zbliżającej się premiery nowego albumu "PRZYBORA", w programie "To właśnie muzyka" w Radiu Złote Przeboje gościliśmy Krzysztofa Kiljańskiego! Posłuchajcie całej rozmowy!

Już 9 października 2015 roku, ukaże się nowy album Krzysztofa Kiljańskiego & The New Warsaw Trio zatytułowany "PRZYBORA".

Album został nagrany z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku - Jeremiego Przybory!

W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad takich jak: "Na całej Połaci Śnieg" czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek: "Na ryby", "Bo We Mnie Jest Sex", "Addido Pomidory" czy "Tanie Dranie".

Artysta zapowiada, że:

Będzie to Kiljański jakiego jeszcze nie znacie! Będzie radość, uśmiech oraz wysublimowany dowcip rodem z najlepszych wzorców polskiej kultury. Głęboka i ciekawa barwa głosu Krzysztofa znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio, tworząc materiał różnorodny, podany w lekki i atrakcyjny sposób dla słuchacza.

Krzysztofa Kiljańskiego poznaliśmy bliżej w 2005 roku, kiedy to wyśpiewał swój pierwszy złoty przebój w duecie z Kayah:

Z okazji premiery, wokalista odwiedził studio Radia Złote Przeboje i program "To właśnie muzyka"!

W pierwszej części rozmowy Krzysztof Kiljański opowiadział m.in o tym jak zaczęła się jego współpraca z Kayah. Posłuchajcie!

W drugiej części rozmowy wokalista opowiedział Kubie Mędrzyckiemu mówi m.in. o tym jakie ma hobby poza muzyką. Posłuchajcie!

Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni nowym albumem, a Ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają, dostaną szansę na dołączenie do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Czekamy na premierę!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!