To właśnie muzyka: Katarzyna Groniec!

To właśnie muzyka!
25.09.2015 14:43
Katarzyna Groniec

Katarzyna Groniec (informacja prasowa)

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela z okazji premiery nowego albumu była Katarzyna Groniec! Posłuchajcie wywiadu!

18 września 2015 roku ukazał się najnowszy album Katarzyny Groniec pt."ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Piosenkarka postanowiła nadać nowe brzmienie tekstom mistrzyni słowa.

Jak twierdzi artystka:

"I choć zawsze lubiłam smutne piosenki, te konkretne działały mi na nerwy. Bo czułam bezradność opisywanych kobiet. A za wszelką cenę nie chciałam być jedną z nich. Wtedy jeszcze wydawało mi się, że trzeba w stu procentach utożsamiać się z podmiotem lirycznym. Jedyną piosenką, którą czułam każdym porem skóry, prawie od oseska, była „ Uciekaj moje serce" . Jedyna do której pałałam. Potem dorosłam. Potem dorosłam po raz drugi. I trzeci. W międzyczasie zaśpiewałam jeszcze kilka piosenek Osieckiej. Do niektórych zapałałam. Niektóre śpiewałam wbrew sobie."

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór "Króliczek", znany do tej pory w wykonaniu Skaldów.

W pierwszej części wywiadu Katarzyna Groniec opowiada co sądzi o piosenkach Agnieszki Osieckiej. Posłuchajcie!

W drugiej części rozmowy Tomek Brhel, pyta artystkę co myśli o programach talent show i czy chciałaby być w jury. Posłuchajcie!

W ostatniej części wywiadu dowiecie się m.in. za co wokalistka sama siebie lubi. Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!