To właśnie muzyka: Ewa Farna!

W ostatnim odcinku "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela, była wokalistka Ewa Farna! Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje gościła Ewa Farna, młoda wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Jako 11-letnia dziewczynka odniosła swój pierwszy sukces wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach.

Teraz wydała nową płytę "Winna", gdzie zostały przerobione największe przeboje wokalistki na lekko jazzujące wersje.

"Tych utworów już troszeczke było, a chciałabym ludziom pokazać, że te utwory mają taką moc w sobie, albo są na tyle dobre powiedzmy według mnie, że zniosą też inną aranżacje. Myśle, że utwór, który jest naprawdę fajny brzmi dobrze jak w oprawie takiej totalnie popowej i produkcji światowej, ale też tylko z fortepianem na przykład. Myśle, że tam się pokazuje czy ten utwór uniesie taką aranżację, bo nie każdy da się tak przerobić, Ja chciałam te swoje utwory sprawdzić i ubrałam je w te inne płaszcze i tak mi się spodobało, że postanowiłam je nagrać. Chciałam pokazać ludziom, zwłaszcza młodym ludziom, że istnieją też inne remiksy, niż takie, które mogą być w klubie ciągle z tą samą stopą, z ciężkim drinkiem, z bawieniem się do rana i z takim powiem szczeże wymywaniem mózgu..." - Ewa Farna

Posłuchajcie całego wywiadu!

W pierwszej części wywiadu Ewa Farna opowiada o swojej nowej płycie "Winna" oraz zdradza nam o jakich duetach marzy. Posłuchajcie!

Za co nie lubi, a za co się lubi wokalistka? I w jakim języku śpiewa się Ewie lepiej, w polskim czy czeskim? Posłuchajcie drugiej części rozmowy!

W ostatniej części wywiadu Tomek Brhel pyta Ewe Farne jak radziła sobie z tym, jak dwa lata temu kiedy przeforsowała swój głos, lekarz kazał jej milczeć przez tydzień! Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!