To właśnie muzyka: Margaret!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka" gościem Kuby Mędrzyckiego, była Małgorzata Jamroży, czyli Margaret! Posłuchajcie całej rozmowy!

Margaret, gościła w studiu Radia Złote Przeboje z okazji swojej nowej płyty "Just The Two Of Us". Najnowszy album młoda wokalistka nagrała razem z Mattem Duskem.

Efektem połączenia unikatowej barwy głosu i charyzmy Margaret oraz romantyzmu i ciepła płynącego z głosu Matta Duska jest album, który zawiera subtelne, swingujące interpretacje jazzowych standardów takich jak: "Deed I Do", "Gee Baby", "Sunshine Of My Life", "Something Stupid" czy "Just The Two Of Us".

Jak sama mówi: "Są to standardy jazzowe, czy też piosenki nam znane zrobione na jazzowo swingujące...Ten album tworzyliśmy z myślą bardziej o sobie i o tym, żeby zrobić coś fajnego i żeby było przyjemnie, fajnie i miło natomiast bez żadnych oczekiwań, czy to sie sprzeda, czy to gdzieś ktoś puści, bo raczej nie, jeżeli ktoś nas puści to jedynie u siebie w radio w samochodzie, natomiast nie są to numery radiowe."

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Margaret opowiada o tym jak powstał jej nowy album z Mattem Duskiem. Pamiętacie jakie gatunki muzyczne śpiewała kiedyś piosenkarka? Posłuchajcie!

Od kiedy śpiewa Margaret? I kiedy zaczęła się jej popularność? Posłuchajcie!

W ostatniej części wywiadu piosenkarka mówi dlaczego nigdy nie chciała iść do programu typu talent show. Posłuchajcie!

Przypominamy, że Margaret jest współprowadzącą programu "Retromania" w TVP-1. Kulisy "Retromani" w kążda sobotę na antenie Radia Złote Przeboje od 12:00 do 13:00. O samym programie możecie przeczytać TUTAJ

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!