To właśnie muzyka: Urszula!

W ostatnim odcinku programu "To właśnie muzyka" w Radiu Złote Przeboje, gościem Kuby Mędrzyckiego, była Urszula! Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje mieliśy przyjemność gościć legendę polskiej piosenki Urszulę. Artystka przyszła ze swoją nową płytą "Biała droga live".

Album zawiera dwie płyty CD i DVD, czyli zapis koncertu, który odbył się w tym roku podczas festiwalu Woodstock w Akademii Sztuk Przepięknych. Urszula na koncercie zaśpiewała specjalnie dla woodstockowej publiczności piosenki z albumu "Biała droga".

Nowy album swoją premiere będzie miał 20 listopada.

Jednym z największych przebojów Urszuli jest piosenka "Dmuchawce latawce wiatr", do której tekst napisał Marek Dutkiewicz.

"Piękna piosenka, do tej pory gramy ją jakby tak na okrase koncertu, na samym końcu, często jako bis no i zawsze jest przyjmowana bardzo ciepło." - Urszula

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Urszula opowiada o swojej nowej płycie "Biała droga live" oraz wspomina o płycie "Biała droga". Kto i gdzie jako pierwszy słyszał utwory z tej płyty? Posłuchajcie!

Gdzie najczęściej i najchętniej spędza święta wokalistka? Jakie plany ma na ten rok? Posłuchajcie!

Czy to prawda, że Urszula nie uważa kobiet za dobrych kierowców? Posłuchajcie!

Więcej o nowej płycie Urszuli "Biała droga live" możecie przeczytać TUTAJ

Program "To właśnie muzyka"codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!