Krzysztof Krawczyk w Całej Muzyce: ja już nic nie muszę!

Gościem programu "Cała Muzyka" i Kuby Mędrzyckiego był Krzysztof Krawczyk! Wokalista opowiedział m.in. o najnowszej płycie "Duety", o tym jak załapał się do pracy w nocnym klubie w Kalifornii w latach 80., dlaczego pomimo popularności w latach 70. postanowił wyjechać do ameryki i jak się kiedyś imprezowało za kulisami festiwali opolskich. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Na to spotkanie Kuba Mędrzycki, prowadzący program "Cała Muzyka" czekał bardzo długo. Krzysztof Krawczyk opowiedział, który artysta z płyty "Duety" zaskoczył go najbardziej, czy tęskni za słoneczną Florydą i jak czuje się artysta, po skończeniu 70-lat? Posłuchajcie pierwszej części rozmowy.

Wiek się Krzysztofa Krawczyka nie ima! Wokalista odwiedził studio Radia Złote Przeboje z nową płyt a "Duety" i w doskonałej formie! Gdzie szukać pocieszenia? Czy życie artystyczne pomaga utrzymać wieczną młodość? Posłuchajcie rozmowy Kuby Mędrzyckiego w programie "Cała Muzyka" w Radiu Złote Przeboje!

Z którą wokalistką Krzysztof Krawczyk nie odważyłby się nagrać duetu? Co wokalista robił w latach 70-tych w Stanach Zjednoczonych? Posłuchajcie rozmowy Kuby Mędrzyckiego w programie "Cała Muzyka" w Radiu Złote Przeboje!

Program "Cała Muzyka" codziennie od 18:00 do 22:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!