"Porady na zdrady" Magdy Lamparskiej tylko w Radiu Złote Przeboje!

Najnowszy film Magdaleny Lamparskiej "Porady na zdrady" możecie oglądać w kinach, a w marcu na małym ekranie pojawi się serial "Niania w wielkim mieście", a w programie "Rogalska od kuchni" aktorka opowiedziała jak znajduje czas na na te wszystkie zawodowe projekty i... miłość. Posłuchajcie całej rozmowy Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje!

Magdalena Lamparska to aktorka filmowa i teatralna. Gdy dostała się do szkoły teatralnej jej rodzina wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. W wywiadzie aktorka opowiedziała o swoim rozdarciu między Los Angeles a Warszawą.

Pod koniec lutego do kin wszedł jej najnowszy film "Porady na zdrady". Aktorka opowiedziała Marzenie Rogalskiej o relacjach damsko-męskich oraz czy potrafi od razu zaufać drugiej osobie. Wkrótce też na mały ekran wejdzie nowy serial Lamparskiej "Niania w wielkim mieście", w którym aktorka gra główną bohaterkę.

Magdalena Lamparska zdradziła czym rożni się praca na planie filmowym, od serialowej produkcji.

Aktorka nie gra tylko w rodzimych produkcjach. W Radiu Złote Przeboje oowiedziała o swoich projektach filmowych w USA. Zdradziła też jak zaczęła się jej przygoda z kinem rosyjskim oraz jak wygląda praca aktora w Rosji. Dlaczego właściwie została aktorką? Czy wierzy w "american dream"? Co ją inspiruje w Stanach Zjednoczonych? Od czego trzeba zacząć by móc grać w USA?

- Hollywood to nie miejsce z którego możesz coś wziąć, Hollywood to miejsce w któremu możesz coś dać - powiedziała aktorka w programie.

Magdalena Lamparska opowiedziała w Radiu Złote Przeboje jak Hollywood przywiozła do Polski dzięki sztuce teatralnej Michała Siegoczyńskiego "Hollywood". Spektakl opowiada o tym czy dla marzeń możemy zrobić wszystko i czy warto robić to za wszelką cenę.

Posłuchajcie całej rozmowy Marzeny Rogalskiej już teraz:

"Rogalska od kuchni" w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!