Paulina Krupińska tylko w Radiu Złote Przeboje opowiedziała o ciąży i mężu! [POSŁUCHAJ]

Paulina Krupińska nigdy wcześniej nie komentowała swojego macierzyńska i ciąży. Tylko Marzenie Rogalskiej w programie "Rogalska od kuchni" opowiedziała o swojej wymarzonej życiowej roli i małżeństwie "z góralem"! Posłuchajcie całej rozmowy!

Paulina Krupińska nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i konsekwentnie nie komentuje swojej drugiej ciąży. Tylko Marzenie Rogalskiej z programu "Rogalska od kuchni" udało się namówić ją na kilka słów o rodzinie:

Sebastian i ja podkreślaliśmy zawsze, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w kwestiach rodzicielstwa. Tak naprawdę chciałam, żeby [Tosia - red.] miała brata albo siostrę. Życie jedynaka wydaje mi się takie bardziej smutne. Jak rodzice odchodzą, to zostaje ci najbliższa rodzina, to jest rodzeństwo brat albo siostra.

Paulina Krupińska otworzyła się też przed Marzena Rogalską w sprawie związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Modelka zdradziła, że dzięki niemu czuje, że znalazła tego jedynego z którym chciałaby mieć potomstwo:

Ja bardzo szybko chciałam mieć dziecko, tylko wcześniej mi się taki kandydat nie trafił. W końcu ten góral się zdecydował, pojawił się w moim życiu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi dawały jakieś sygnały i nas połączyły. I dzięki temu, że poznałam Sebastiana, mogłam te marzenia zrealizować.

Marzena Rogalska i Paulina KrupińskaRadio Złote Przeboje

Całej rozmowy Marzeny Rogalskiej z Pauliną Krupińską posłuchacie tutaj:

"Rogalska od kuchni" w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!