Antoni Pawlicki ma groźne postanowienie na 2018! [WIDEO]

Magdalena Słomka
25.01.2018 15:39
Antoni Pawlicki

Antoni Pawlicki (Paweł Matyka, CC BY-SA 4.0)

W styczniu wszyscy żyjemy planowaniem wyzwań na nadchodzący rok. Aktor zdradził nam tajemnicę o swoich zamiarach... związanych po części z Azją.

Rozwój - to słowo klucz na nowy rok dla Antka Pawlickiego. Artysta zrobił rachunek sumienia i wyszło mu, że powinien jeszcze poprawić pewną sferę swojego życia. W 2017 trochę sobie pofolgował w tym tajemniczym temacie.

Nad czym będzie pracować Antoni Pawlicki?

 

Cały wywiad Marzeny Rogalskiej i Antoniego Pawlickiego znajdziecie poniżej:

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • avatar

    kobrato

    Oceniono 4 razy 4

    Po wielu krytycznych komentarzach w mediach postanowiłam zobaczyć wszystkie odcinki programu AZJA oraz domówki ( wcześniej nie oglądałam emisji w telewizji), po to żeby móc sama ocenić , czy rzeczywiście Antoni i jego przyjaciel zachowują się tak jak przekazują to niektórzy uczestnicy programu. Po obejrzeniu wszystkich odcinków stwierdziłam, że jest to kłamstwo. Michał wszystkim wokół wmawia, że chłopaki przejawiają niechęć do homoseksualistów , wkłada w ich usta słowa, których nie wypowiedzieli, w infantylny sposób ich krytykuje, a część uczestników dało się w to niestety wkręcić. Po dokładnym obejrzeniu programu mogę stwierdzić, że Antek wraz z kolegą szczerze mówili w jakim celu przyjechali, zresztą taka była formuła programu. Natomiast celem Michała Piróga było sianie fermentu i to mu się świetnie udało. Niestety słaba postawa w zdobywaniu popularności.
    Podziwiam Antka za wyrozumiałość w stosunku do osób, które zniżyły się do poziomu tej żenady. Z ust Antoniego Pawlickiego nigdy nie padły obraźliwe komentarze w stosunku do innych uczestników programu, a jeżeli ktoś nie ma poczucia humoru, nie rozumie żartów wypowiedzianych w emocjach w czysto sportowej rywalizacji, to powinien znaleźć inny sposób promowania własnej osoby. Na szczęście moje odczucia nie są odosobnione. Pan Antoni Pawlicki nie musi zdobywać popularności w reality show, tak jak inni, dlatego do programu przyszedł dla sportowej rywalizacji. Odbiegając zaś od tematu panie Antoni dziękuję za wspaniałą grę aktorską zarówno w teatrze, serialach, jak i na dużym ekranie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!