Kuba Mędrzycki

"Radio jak wiadomo jest niezwykle zaraźliwe, zarówno dla słuchacza jak i dla radiowca." Poznajcie Kubę Mędrzyckiego, nowy głos Radia Złote Przeboje!

 

Przychodząc na świat, narobiłem nie lada kłopotu zwłaszcza męskich części mojej rodziny, gdyż miało to miejsce dokładnie w trakcie pewnych mistrzostw świata w piłce nożnej.  Tak! Tych mistrzostw, w których dokopaliśmy się trzeciego miejsca. I przyznam, że czuję się w jakimś sensie wyjątkowy. Ale nie dlatego, że moje narodziny miały miejsce właśnie podczas tego wiekopomnego wydarzenia, ale dlatego, że nie stałem się jak dotąd jakimś zagorzałym fanem sportu. Co zresztą widać na załączonych obrazku. Moją pasją stała się natomiast muzyka, dzięki której okazało się, iż stąd to już baaardzo blisko do radia!

 

 

Radio jak wiadomo jest niezwykle zaraźliwe, zarówno dla słuchacza jak i dla radiowca. Ale jak obie strony zapewne doskonale wiedzą, jest to bardzo przyjemna choroba. I pewnie dlatego do dziś nie zamierzam próbować się jej pozbywać, a co najwyżej zarażać nią innych!

 

 

Kuba Mędrzycki spędza z Wami Wieczory z Radiem Złote Przeboje, codziennie od 22!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!