Kuba Mędrzycki

31.08.2011 13:06

Fot. Micha? Mutor / Agencja Gazeta

"Radio jak wiadomo jest niezwykle zaraźliwe, zarówno dla słuchacza jak i dla radiowca." Poznajcie Kubę Mędrzyckiego, nowy głos Radia Złote Przeboje!

 

Przychodząc na świat, narobiłem nie lada kłopotu zwłaszcza męskich części mojej rodziny, gdyż miało to miejsce dokładnie w trakcie pewnych mistrzostw świata w piłce nożnej.  Tak! Tych mistrzostw, w których dokopaliśmy się trzeciego miejsca. I przyznam, że czuję się w jakimś sensie wyjątkowy. Ale nie dlatego, że moje narodziny miały miejsce właśnie podczas tego wiekopomnego wydarzenia, ale dlatego, że nie stałem się jak dotąd jakimś zagorzałym fanem sportu. Co zresztą widać na załączonych obrazku. Moją pasją stała się natomiast muzyka, dzięki której okazało się, iż stąd to już baaardzo blisko do radia!

 

 

Radio jak wiadomo jest niezwykle zaraźliwe, zarówno dla słuchacza jak i dla radiowca. Ale jak obie strony zapewne doskonale wiedzą, jest to bardzo przyjemna choroba. I pewnie dlatego do dziś nie zamierzam próbować się jej pozbywać, a co najwyżej zarażać nią innych!

 

 

Kuba Mędrzycki spędza z Wami Wieczory z Radiem Złote Przeboje, codziennie od 22!

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • avatar

  barwiak

  Oceniono 1 raz 1

  Pozdrawiam pana.W radiu zet pana nie słuchałem bo nie lubie tej stacji radiowej,ale w radiu złote przeboje lepiej pan pasuje.Pozdro dla pana.Michał z opola

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Witam , mam pytanie za tysiąc punktów, jak mogę wygrać bilety na ELO ?? Słuchałam Pana w samochodzie ale musiałam wysiąść i koniec końców nie usłyszałam a bardzo mi zależy , proszę o odpowiedz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!