Gunsi biją rekordy!

Sprzedaż biletów na lipcowy koncert zespołu z cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" ruszyła 10 lutego, w samo południe! Sprzedanych zostało już kilka tysięcy biletów? Macie już swój?!
- Sprzedaliśmy już kilka tysięcy biletów na lipcowy koncert. To bardzo dobry wynik - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku oraz Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Guns N` Roses. To wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Pierwszy dzień sprzedaży biletów potwierdza, że Rybnik staje się powoli rozpoznawalnym miejscem koncertowym w Polsce. Z pewnością stanowi też powód do satysfakcji dla prezydenta miasta, który z kilku propozycji koncertowych wybrał właśnie Guns N' Roses.

Warto dodać, że koncert Gunsów to część cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" organizowanego przez agencję Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. W ramach tego cyklu zaśpiewa również Michael Buble. Na jego koncert w Gdańsku praktycznie nie można już kupić biletów. Śmiało można więc stwierdzić, że pomimo iż cykl organizowany jest w tym roku po raz pierwszy - od razu zyskał dużą popularność i zainteresowanie publiczności.

Przypomnijmy, że bilety na koncert Guns N` Roses można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w Ticketpro, a także w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju!

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!