Guns N' Roses jedzie z Nowego Jorku przez Rybnik do Benicassim

Zespół Guns N' Roses rozpoczął trasę, która obejmie także Polskę. 11 lipca kapela zagra na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Amerykańska formacja dała pierwszy koncert tournée 10 lutego w Nowym Jorku. Kolejne dwa koncerty odbyły się również w tym mieście.

Następnie na drodze bandu są Chicago, Detroit czy Atlantic City, a 11 marca Los Angeles. Później grupa odwiedzi Europę i miasta Liverpool, Manchester, Glasgow, Istambuł, Rotterdam, Mediolan czy Bazyleę. Występ w Polsce poprzedzi wizyta w stolicy Bułgarii Sofii (8 lipca).

- W kontekście tak imponującej trasy koncertowej fakt, że tego rodzaju zespół udało nam się zaprosić do Rybnika bez wątpieniem stanowi olbrzymi walor promocyjny dla miasta - uważa Adam Fudali, prezydent Rybnika.

Następnie Guns N' Roses grać będą w słowackim Trenczynie, a dalej głównie na Bałkanach (Nowy Sad, Split). Jak na razie ostatni koncert w 2012 roku zaplanowany został w hiszpańskiej gminie Benicassim, gdzie, co roku odbywa się popularny festiwal.

Bilety na koncert w Rybniku dostępne są w cenach 99, 199 i 250 złotych (murawa boiska), 270 złotych (trybuny), 690 złotych (VIP).

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!