Weekend z Michaelem Buble!

Już w poniedziałek 23 kwietnia, w Ergo Arenie, granicy Gdańska i Sopotu wystąpi pierwsza gwiazda cyklu koncertów Radia Złote Przeboje - "Prestiżowe Gwiazdy. Złote Przeboje"! Dlatego w ten weekend zapraszamy Was na weekend z Michaelem Buble!

Występ artysty rozpoczyna cykl koncertów największych gwiazd światowej muzyki pt. "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Będzie to pierwszy występ tego urzekającego Kanadyjczyka w Polsce!

Michael Buble

W ten weekend zapraszamy na antenę Radia Złote Przeboje gdzie o Michaelu Buble będziecie mogli dowiedzieć się dużo więcej. Fakty, ciekawostek i przede wszystkim największe przeboje wokalisty! Nie bez przyczyny jest on nazywany "Nowym Sinatrą"!Michael Buble to młody wokalista (ur. 9 września 1975 roku w miejscowości Burnaby, zach. Kanada), który dzięki swoim pięknym ciepłym głosem zaczarował tysiące fanów nie tylko w Polsce. Talent do śpiewu odkryła u niego rodzina.

Michael Buble

Jego światowa kariera miała swój początek w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. Wtedy to, niepełnoletni jeszcze Michael mimo tego, że nie zdobył pierwszej nagrody, został zauważony przez Bev Delich, organizatorkę konkursu, który dostrzegł w nim olbrzymi potencjał. Później Buble wygrał udział w ogólnokrajowym konkursie, a Bev Delich została jego menadżerem.

Pod jego wodzą kolejne sukcesy jednak nie nadeszły. Tym, który wypromował Bublé okazał się David Foster. Bublé poznał go na weselu córki premiera Kanady, na którym zresztą śpiewał, jako gość specjalny. Producent takich sław jak: Michael Jackson czy Whitney Houston postanowił pomóc młodemu Kanadyjczykowi w wydaniu płyty. Ta trafiła do sklepów w 2003 roku i odniosła olbrzymi sukces. Od tego czasu trwa wielka kariera solowa Michaela Bublé.Współpracował z wieloma gwiazdami. Jego talent cenią sobie między innymi: Stevie Wonder oraz Nelly Furtado. Znakomicie wykonuje nie tylko swoje jazzowe utwory, ale także piosenki autorstwa innych muzyków. Nagrał wspaniałe covery piosenek takich artystów jak: Frank Sinatra, The Beatles, Ray Charles, Bee Gees czy Elvis Presley.

Michael Buble

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!