Elton John chce dwumetrowe palmy!

Prestiżowe Gwiazdy
11.06.2012 18:05
Elton John na koncercie z okazji diamentowego jubileuszu królowej Elżbiety II

Elton John na koncercie z okazji diamentowego jubileuszu królowej Elżbiety II (AP/Joel Ryan)

Dwie dwumetrowe palmy oraz róże przygotowane w stylu pave to tylko niektóre z rzeczy, które muszą znaleźć się w garderobie Eltona Johna przy okazji koncertu w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert odbędzie się 7 lipca i będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku w Polsce.

Lista wymagań Eltona Johna jest bardzo długa. W pomieszczeniach przygotowanych dla piosenkarza w łódzkiej Atlas Arenie muszą znaleźć się między innymi dwumetrowe palmy lub fikusy (żywe - w żadnym wypadku nie plastikowe!). Poza tym artysta, zażyczył sobie między innymi kilka wazonów, w których ma być umieszczonych od 9 do 16 czerwonych i białych róż.

Co ciekawe, wszystkie róże muszą być przygotowane w stylu pave, co oznacza, że mają to być tylko główki róż, bez liści, z łodygą obciętą dotykającą dół wazonu - wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Eltona Johna w Łodzi.

Piosenkarz oczekuje również, że w obu pokojach przeznaczonych do jego dyspozycji znajdować się będą dywany. Powierzchnia każdego z pokoi powinna wynosić 30 metrów kwadratowych, a temperatura powinna być utrzymywana na poziomie 19 stopni Celsjusza. Do dyspozycji Eltona Johna powinna być również przynajmniej dwumetrowa kanapa, która nie może być skórzana i musi być pokryta miękkim białym, niebieskim, brązowym, jasnobrązowym lub szarym materiałem. Poza tym, konieczna jest mała kanapa dwuosobowa, stół bankietowy, stolik do kawy, cztery kontakty, linia telefoniczna z możliwością wykonywania połączeń międzynarodowych oraz odpowiednie oświetlenie.

Zostaliśmy poinformowani, że oświetlenie musi umożliwiać zrelaksowanie się artyście. W związku z tym musimy przygotować lampki na stół z możliwością regulowania ustawień oraz sześć lamp stojących świecących do góry - dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz www.ticketpro.pl , a także w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju lub w tym tygodniu wygrać je na antenie Radia Złote Przeboje!

ZAPRASZAMY!

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!