2 Cellos wystąpi przed Eltonem Johnem w Łodzi!

7 lipca przed łódzkim koncertem Eltona Johna wystąpi niesamowity, wiolonczelowy duet chorwackich studentów, który tworzą  Luca Sulic i Stjepan Hauser!

Międzynarodową sławę przyniósł im własnoręcznie nakręcony videoclip z wykonaniem piosenki "Smooth Criminal" Michaela Jacksona. Utwór muzyki pop w brawurowej aranżacji  na 2 wiolonczele  miał w Internecie ponad milion wejść, a sam Elton John zaprosił muzyków na  swoje tournee tego lata.

Zobaczcie sami:

Obydwaj wiolonczeliści ukończyli renomowane uczelnie: Royal Academy of Music w Londynie (Luca) i Royal Northern College of Music w Manchesterze (Stjepan).

Na pierwszej płycie znalazły się słynne rockowe przeboje w transkrypcji na 2 wiolonczele m.in. "Smooth Criminal" M. Jacksona, "Where The Streets Hane Name" U2, "Fragile" Stinga, "Welcome To The Jungle" Guns N'Roses, które na pewno usłyszymy na koncertach w Polsce.

Przypominamy, że koncert Eltona Johna odbędzie się 7 lipca w Atlas Arenie, w Łodzi.

Elton John już w lipcu w Łodzi!>>>

 

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz www.ticketpro.pl, a także w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!