15-latka oczarowała jurorów swoim wykonaniem "Natural Woman"

21.06.2018 07:56
Amanda Mena: The 15-Year-Old Earns Golden Buzzer From Mel B - America's Got Talent 2018

Amanda Mena: The 15-Year-Old Earns Golden Buzzer From Mel B - America's Got Talent 2018 (Youtube (kadr z filmu Amanda Mena: The 15-Year-Old Earns Golden Buzzer From Mel B - America's Got Talent 2018))

Amanda Mena podczas castingu do amerykańskiej wersji programu Mam Talent wykonała utwór z repertuaru legendarnej Arethy Franklin. Jurorzy oniemieli z zachwytu.

W Stanach Zjednoczonych trwają właśnie castingi do 13 edycji programu "America's Got Talent", czyli amerykańskiej wersji popularnego w Polsce "Mam Talent". Na jednym z ostatnich przesłuchań furorę zrobiła 15-letnia Amanda Mena, która w wieku czterech lat przeprowadziła się wraz z rodziną z Dominikany do USA. Dziewczynka bardzo długo była nękana w szkole za to, że nie potrafiła mówić po angielsku. W tym trudnym dla niej okresie ukojenie znalazła w muzyce.

Podczas castingu Amanda zaśpiewała piosenkę "Natural Woman" z repertuaru legendarnej Arethy Franklin. Wykonanie 15-latki zachwyciło jurorów i publiczność. Przewodniczący jury Simon Cowell, który jest znany ze swojej brutalnej szczerości, krótko skomentował:

To nie jest łatwa piosenka, a twoje wykonanie zapamiętam na długo.

Mel B była pod tak wielkim wrażeniem, że wcisnęła złoty przycisk i tym samym zagwarantowała Amandzie przejście do etapu występów na żywo!

Nie wiem, od czego mam zacząć. Mam gęsią skórkę na całym ciele. Kocham twój głos i to właśnie chcę powiedzieć, tym co cię prześladowali.

Jak oceniacie występ 15-latki?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!