Nastolatka zachwyciła jury "Mam talent"

Marcin MIchałowski
11.07.2018 13:56
Makayla Phillips: 15-Year-Old Receives Golden Buzzer For 'Warrior' - America's Got Talent 2018

Makayla Phillips: 15-Year-Old Receives Golden Buzzer For 'Warrior' - America's Got Talent 2018 (Youtube (kadr z filmu Makayla Phillips: 15-Year-Old Receives Golden Buzzer For 'Warrior' - America's Got Talent 2018))

15-letnia Makayla Phillips jest kolejna sensacja amerykańskiego talent show. Podczas castingu wykonała piosenke "Warrior" z repertuaru Demi Lovato.

W Stanach Zjednoczonych trwają właśnie castingi do 13 edycji programu "America's Got Talent", czyli amerykańskiej wersji popularnego w Polsce "Mam Talent". Na jednym z ostatnich przesłuchań furorę zrobiła 15-letnia Makayla Phillips która przyszła na casting ze swoją najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Wykonała piosenkę "Warrior" Demi Lovato.

Występ tak bardzo spodobał się jury, a w szczególności Heidi Klum, że wcisnęła żółty przycisk i tym samym zagwarantowała uczestniczce przejście do odcinków na żywo.

Simon Cowell, który jest znany z ciętego języka również nie krył zaskoczenia:

Wybrałaś bardzo trudną piosenkę, z która sobie świetnie poradziłaś. Masz niesamowita pewność siebie i obycie sceniczne. O to chodzi w tym show! Gratulacje!

Jak oceniacie występ 15-latki?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!