John Travolta zatańczył podczas koncertu Foo Fighters

Marcin Michałowski
17.07.2018 09:42
John Travolta w

John Travolta w "Grease" (Fot. materiały prasowe)

Aktor nie przestaje nas zaskakiwać! Nie tak dawno pisaliśmy o jego popisach tanecznych z 50-Centem teraz przyszła kolej na rockmanów z Foo Fighters.

Podczas jednego z ostatnich koncertów grupy Foo Fighters w Wantagh w stanie Nowy Jork, zespół wykonał wielki przebój z musicalu "Grease" "You're The One That I Want". W tym właśnie momencie na scenę wszedł John Travolta i ponownie zaskoczył wszystkich swoimi popisami tanecznymi.

Nie był to pierwszy raz, kiedy aktor dołączył do zespołu Foo Fighters. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w kwietniu 2018 roku podczas festiwalu "Welcome to Rockville".

Miesiąc później podczas jednej z imprez towarzyszących festiwalowi filmów w Cannes, Travolta zatańczył na jednej scenie z 50-Centem!

Przypominamy, że 13 czerwca 2018 roku minęło 40 lat od premiery filmu "Grease" - jednego z najbardziej kultowych klasyków wszech czasów - dzięki któremu Travolta zyskał ogromną popularność.

Ostatni film Johna Travolty "Gotti", w którym wcielił się w rolę potężnego szefa mafii, miał premierę 15 czerwca 2018 roku. Nie został jednak najlepiej przyjęty przez krytyków. Aktor najwyraźniej robi wszystko, aby nie dać o sobie zapomnieć.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!