9-latka zachwyciła wykonaniem "Don't Stop Me Now" zespołu Queen

Marcin Michałowski
19.07.2018 11:23
9-latka zachwyciła wykonaniem 'Don't Stop Me Now' zespołu Queen

9-latka zachwyciła wykonaniem 'Don't Stop Me Now' zespołu Queen (Youtube (kadr z filmuBrooke Performs 'Don't Stop Me Now': Blinds 3 | The Voice Kids UK 2018))

Brook wzięła udział w trzeciej odsłonie przesłuchań w ciemno do programu The Voice Kids UK. Wybrała bardzo trudną piosenkę zespołu Queen. Zobaczcie, jak sobie z nią poradziła!

Dziewczynka pomimo młodego wieku doskonale odnalazła się w repertuarze legendarnej grupy Queen. Śpiewając "Don't Stop Me Now" udowodniła, że nikt nie jest w stanie jej powstrzymać na drodze do spełnienia marzenia, jakim niewątpliwie jest wygranie programu The Voice Kids UK. Po swoim występie otrzymała od publiczności owacje na stojąco.

Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele w odpowiednim momencie, co oznacza, że dziewczynka mogła wybrać pomiędzy Will.i.am'em, Pixie Lott lub Dannym Jonesem. Brook przez chwilę trzymała wszystkich w niepewności, ale ostateczności zdecydowała się wybrać na swojego mentora Danny'ego Jonesa, członka brytyjskiego zespołu McFly.

9-latka przyznała, że śpiewa odkąd skończyła 2 lata! Na drugie urodziny dostała od rodziców w prezencie gitarę, która jej w tym bardzo pomogła.

Jak oceniacie jej występ? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!