Andrzej Grabowski śpiewa o polskich plażowiczach

Piosenka jest zapowiedzią nowej płyty, którą aktor nagrał z zespołem Cedury. Singiel ma duże szansę stać się wakacyjnym przebojem.

W nowym utworze "Plaża Plaża Plaża" aktor w zabawny i ironiczny sposób opisuje stereotypowe zachowania polskich plażowiczów. Teledysk rozpoczyna znane doskonale wszystkim rozkładanie parawanów.

Andrzej Grabowski wokalnie udziela się nie od dzisiaj. Mogliśmy go usłyszeć po raz pierwszy w 2008 roku gościnnie na płycie "XXX-lecie Akustycznie" zespołu KSU w piosence "Po drugiej stronie drzwi".

W listopadzie 2010 ukazał się debiutancki album aktora zatytułowany "Mam prawo... czasami... banalnie". Za muzykę odpowiedzialni byli Marcin Lamch, Przemysław Pacan i Krzysztof Niedźwiedzki. Teksty na płytę napisali Jan Nowicki, Andrzej Poniedziałek i Krzysztof Nowak. Krążek dotarł na 36. miejsce zestawienia OLIS.

Cedury to duet producencko-kompozytorski w składzie Piotr Krakowski i Wojtek Klimczyk. Głównym założeniem duetu jest dobra piosenka z sensownym tekstem. Czerpiąc bogato z tradycji, są zarazem otwarci na nowe brzmienia. Pracują nad projektem z Andrzejem Grabowskim, którego zapowiedzią jest singiel "Plaża plaża plaża", oprócz tego tworząc też materiał dla zespołów Starszy Pan i Sztuczne Książki.

Myślicie, że utwór ma szansę stać się hitem wakacji? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!