Honey dla Radia Złote Przeboje

Honorata Skarbek- Honey, nastolatka podbijająca listy przebojów, opowiada nam o muzyce, pierwszych sukcesach oraz trudnej drodze ku spełnianiu marzeń.

Patrzeć na świat przez różowe okulary

Wszyscy znamy ją z jej najnowszej piosenki, singla  "No one" promującego jej pierwszą płytę Honey.

 

 

Wyróżnia się energią, niegasnącym optymizmem oraz radością życia. Mowa o Honoracie Skarbek laureatce nagrody internautów na festiwalu Top Trendy w Sopocie. Autorka tekstów oraz fotobloga. Niebawem być może również pokaże swoje oblicze jako projektantka własnej kolekcji mody.

Pierwsze sukcesy

Muzyka towarzyszy mojemu życiu odkąd pamiętam, już jak byłam małą dziewczynką wpatrywałam się w telewizor i programy muzyczne z rozmarzonymi oczami.

W podstawówce pojawiły się pierwsze wyróżnienia, nagrody w konkursach talentów. Muzyka to jej pasja i pomysł na życie. Pierwsze jej piosenki ukazywały się w internecie, gdzie znalazły swoich  odbiorców. Od tego momentu stała się rozpoznawalna, na poważnie zazczęła zajmować się  muzyką.

 

Jak wyglądały pierwsze kroki do sukcesu Honey? Posłuchajcie sami!

 

 

Co jest numerem jeden w życiu Honey? Posłuchajcie!

 

 

Honey jako projektantka mody? Dlaczego nie?!

 

Droga do sławy

Muzyczną sławę przyniósł Honoracie jej pierwszy album - Honey. Singiel "No one" stał się hitem na listach przebojów. Obecnie usłyszeć można również jej drugi utwór promujący płytę Honey- "Runaway". Inspiracją oraz tematem jej tekstów jest życie oraz otaczające ją sprawy.  Jak sama mówi muzyka jest jej nr 1 w życiu i w tą stronę kieruje swój rozwój oraz karierę.

Zawsze chciałam studiować w kierunku muzycznym, ale nie od strony artysty, tylko od strony osób, które zajmują się artystą. Chciałabym studiować za rok Music Managment w Londynie. Chciałabym się ciągle kształcić w kierunku muzycznym i rozwijać. Nie lubię stać w miejscu, w żadnej dziedzinie życia.

Z kim chciałaby współpracować?  Jak sama mówi jest jedna postać, która stała się jej inspiracją oraz marzeniem o wspólnej współpracy z kimś wielkim. Mowa o Madonnie, królowej popu. To na  jej wieloletnim dorobku muzycznym chciałaby się wzorować.

 

Co było dla Honey prawdziwym sukcesem? Posłuchajcie!

 

 

Studia w Londynie? Honey opowiada o swoich planach!

 

 

Co inspiruje Honey? Przekonajcie się!

 

 

Jakie są muzyczne marzenia Honey? Posłuchajcie!

 

Życie prywatne

Połączyć życie prywatne z karierą było na początku niezwykle trudno. Jak sama przyznaje szybko przyzwyczaiła się do swojego trybu życia. Znajomi oraz rodzina w pełni akceptują to, czym się obecnie zajmuje. Twierdzi, że znalazła sposób na pogodzenie tego, czym się zajmuje w życiu prywatnym i muzycznym.

Jak reagują jej znajomi i rodzina na wschodzącą gwiazdę?

Moi znajomi wiedzą czym się zajmuję, moi najbliżsi też to rozumieją, wiedzą o tym, także jestem w stanie znaleźć balans między tym, co robię muzycznie a moim prywatnym życiem

 

Jak Honey łączy życie prywatne z muzycznym? Posłuchajcie!

 

Przyszłość

Najbliższa przyszłość wokalistki skupia się wokół promocji płyty Honey oraz nowego singla "Runaway".

 

 

Jak zapowiada już niedługo, za kilka miesięcy będzie można usłyszeć kolejny, trzeci singiel. Powstają także teksty piosenek na drugą płytę. Ponadto wokalistka wciąż prowadzi blog oraz  fotoblog.

 

Jaką przyszłość wróży sobie Honey? Sprawdźcie sami!

 

Przepis na życie

Pełna optymizmu, energii i zapału jest gotowa osiągnąć w życiu sukces. Kieruje się prostymi zasadami, które pozwalają jej dokonywać właściwych wyborów. Podążając za marzeniami czerpie radość z życia oraz śmiało idzie do przodu.

 

Jakie są życiowe zasady Honey? Posłuchajcie!