Gwiazdy w szkole

Wczoraj rozpoczął się rok szkolny 2011/2012. A jak znani i lubiani zapamiętali swoje lata szkolne? Przekonajcie się!

Wspomnień czar

Posłuchajcie wspomnień, którymi podzielili się z radiem Złote Przeboje! Komu w głowie były tylko psoty i figle? Kto uciekał z lekcji? Kto był pilnym uczniem?

Katarzyna Pakosińska, Jolanta Fraszyńska, Jan Kliment, Weronika Marczuk i Piotr Galiński opowiedzieli nam o tym, jak zapamiętali szkołę.

 

 

Jeśli nie wyobrażacie  sobie gwiazd odpowiadających na matmie, albo męczących się nad wypracowaniem, to musicie to przeczytać!>>>>>

Katarzyna Pakosińska

Z czym aktorce kabaretowej kojarzy się szkolna ława? Którą ze szkół wspomina najmilej? Posłuchajcie!

 

Jolanta Fraszyńska

Do której szkoły chodziła Jolanta Fraszyńska? Czy do twarzy jej było z tornistrem? Posłuchajcie!

 

Jan Kliment Jan Kliment Kapif

Jan Kliment

Znany z "Tańca z Gwiazdami" tancerz był prawdziwym rozrabiaką. Jakie przygody przeżył w chłopięcej szkole? Posłuchajcie!

 

Weronika Marczuk

Weronikę Marczuk znamy przede wszystkim z "You Can Dance", gdzie oceniała występy tancerzy. Okazuje się, ze nie ma dnia, żeby eksjurorka nie wracała pamięcią do szkolnych lat. Dlaczego tak lubiła się uczyć? Jaka wyglądał jej najgorszy dzień w szkole? Posłuchajcie!

 

Piotr Galiński

Słynny choreograf przez przez lata nauki wypracował sobie sposób na każdego nauczyciela! Być może warto posłuchać rad jurora "Tańca z Gwiazdami". Jak obronną ręką wyjść z każdej szkolnej opresji? Przekonajcie się!

 

Historia lubi się powtarzać?

Każdy z nas miał swoje ulubione lekcje i takie, na których siedział jak na szpilkach. Byli psorzy, których zapamiętaliśmy na całe życie i ci, którym nieźle zaszliśmy za skórę. Pały, wywiadówki, szkolne miłości i przyjaźnie, które przetrwały upływ czasu.

 

 

 

 

A jak Wy zapamiętaliście swoje szkolne lata??