Gwiazdy odkrywają swoją prywatność!

Opowiadanie o swoim życiu prywatnym , wyrażanie opinii na każdy temat na łamach internetu stało się ostatnio niezwykle modne wśród gwiazd.

Lady Gaga

Lady Gaga znana jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu. Jej kreacje mogliśmy podziwiać na łamach wielu magazynów. Tym razem wzięła udział w eleganckiej sesji dla magazynu modowego "Bazaar". Numer z Gagą na okładce ukazał się na początku września. Piosenkarka była wyraźnie podekscytowana sesją, co może potwierdzić jej wpis na blogu:

 

6 września Lady Gaga na Twitterze napisała:

In 1 hour I will reveal my new cover on the september issue of BAZAAR. Its the first Black and White Cover printed in 20 YEARS!
W ciągu godziny światło dzienne ujrzy wrześniowy numer magazynu "Bazaar" ze mną na okładce. Jest to pierwsza czarno-biała okładka wydrukowana przez ten miesięcznik od 20 lat.

Bruno Mars

2 września fanka brytyjskiego wokalisty o nicku "inspiremeMC1123" zapytała swojego idola na Twitterze o najgorszą piosenkę jaką kiedykolwiek słyszał:

Bruno Mars what is the worst song u ever listened?

 

Artysta, bez chwili namysłu odpisał swojej wielbicielce:

The lazy song

 

Wokaliście należy pogratulować poczucia humoru i dystansu do własnej twórczości. Choć może była to prawdziwa opinia artysty? Kto wie?

 

Czy "Lazy Song" jest naprawdę aż takim "niewypałem", jak myśli sam jej autor, przesłuchajcie jej jeszcze raz:

 

Justin Bieber

Justin Bieber to nie tylko młoda gwiazdka popkultury, która zajmuje się tylko muzyką. 11 września przy okazji dziesiątej rocznicy terrorystycznych ataków na World Trade Center w imieniu narodu kanadyjskiego wypowiedział się na Twitterze na temat pamiętnego wydarzenia:

As a canadian we too remember 9-11. I was just a kid and remember it well.
today we honor the memory of those lost and move forward together.

 

Jako Kanadyjczycy my także pamiętamy datę 11 września. Byłem wtedy dzieckiem i pamiętam wszystko dobrze. Dzisiaj oddajemy cześć pamięci tych, którzy zginęli i ruszamy razem w przyszłość.

Pink

W ważnych sprawach państwowych wypowiedziała się również Pink na łamach rzecz jasna... Twittera. Artystka nie ukrywa, że jest zaniepokojona stanem amerykańskiej gospodarki oraz działaniem rządzących.

 

Swoje żale przelała na Twittera 6 września:

10% of our country is unemployed. TRILLIONS of $$ in debt. And you want to send $$ to Somalia? Really??
10 procent naszych obywateli jest bezrobotna. Mamy zadłużenie liczone w trylionach. I chcemy wysłać pieniądze do Somalii? Naprawdę??

 

Pytanie Pink, zaniepokojonej stanem swojej ojczyzny zapewne pozostanie bez odpowiedzi...

Orange Warsaw Festival 2010, dzień 2, Nelly Furtado Orange Warsaw Festival 2010, dzień 2, Nelly Furtado Fot. Adam Kozak / Agencja Wyborcza.pl

Nelly Furtado

Kolejną artystką, która wypowiada się w sprawach swojego kraju, jest kanadyjka o portugalskim pochodzeniu - Nelly Furtado. Tematem jej wypowiedzi na Twitterze z 26 sierpnia jest śmierć kanadyjskiego polityka - Jacka Laytona. Layton stał na czele Nowej Demokratycznej Partii Kanady i w latach 2004 oraz 2006 zdobył mandat poselski w parlamencie Kanady:

 

So sad to hear the news of Jack Layton's death. May his zeal and charm continue to ignite the passion of Canada's politically viable youth.

 

To smutne, usłyszeć wiadomość o śmierci Jacka Laytona. Może jego i urok i zapał będą miały wpływ na obecną kanadyjską młodzież i ich pasje"

Taylor Swift

O swoim niedawnym koncercie pisze Taylor Swift. Wokalistka swój występ przed kanadyjską publicznością w Vancouver zapamięta do końca życia.

 

Szczególnie magiczna była dla niej chwila, gdy zgromadzona publiczność zaczęła śpiewać utwór:"She's So High". Jakby tego było mało pojawił się jeszcze Tal Bachman i razem z nim artystka wykonywała piosenkę. Swift określiła ten występ "momentem tego wieczoru".

 

Highlight of my night: hearing the whole Vancouver crowd sing "She's So High" when Tal Bachman came out and sang with us tonight!

 

Wykonania z Vancouver możecie posłuchać poniżej:

 

Cheryl Cole, mat. prasowe Cheryl Cole, mat. prasowe Cheryl Cole, mat. prasowe

Cheryl Cole

Angielska gwiazda na Twitterze często dzieli się ze swoimi fanami wiadomościami z życia prywatnego. Cheryl opisuje swój dzień, pisze gdzie była i co robiła. Tym razem artystka podała swój przepis na relaks pod koniec dnia.

 

9 września umieściła na swoim blogu taki wpis:

 

Bubble bath, scented candles, i-pod and hot chocolate.. What a perfect way to end my day.. Sweet dream everyone
Wanna z bąbelkami, pachnące świece, i-pod i gorąca czekolada. Co za piękny sposób na zakończenie dnia.. Słodkich snów dla wszystkich

 

A jaki jest wasz sposób na relaks wieczorową porą?

Kayah

Na naszym rodzimym podwórku gwiazdy częściej niż z Twittera korzystają z portalu facebook. Robi tak m.in Kayah.

 

W jednym z postów, zamieszczonych na tzw.ścianie, artystka promuję postać Olivii Anny Livki, zwracając uwagę swoich fanów na jej debiutancki krążek: "The Name Of The Girl Is Olivia Anna Livki".

Zjawiskowa Olivia Anna Livki wyda u nas w Kayaxie swoją debiutancką płytę "The Name Of The Girl Is Olivia Anna Livki". Takiego artyzmu i energii w jednym dawno nie słyszeliście. Płyta już za miesiąc w sklepach. :)

 

Posłuchajcie jednej z piosenek Livki, aby się przekonać czy Kayah słusznie promuje młodą wokalistkę:


Ewa Farna

Młoda wokalistka na facebooku pisze zarówno w języku polskim, jak i czeskim. Zdarza się jej również napisać coś po angielsku.

 

W jednym ze swoich postów artystka narzeka na kończące się wakacje, dając próbkę swoich językowych umiejętności:

 

Po polsku:

Co co cooo?!?! To juz koniec wakacji? Gdzie one sa?! Dzisiaj praca w studio, wieczorne treningi tanca a teraz pozdrawiam zza kierownicy- haha!;-D

I po czesku:

cooozee?! To uz skoncily prazdniny? To zase uteklo..:-(. Dneska budu zavrena ve studiu, vecer trenink tance a ted vsichni pozooor, jdu na autoskolu, vyjizdiiim!!;-D

Doda

Kolejną gwiazdą, której możemy towarzyszyć za pośrednictwem portalu facebook w prywatnym życiu jest Doda.

 

Artystka dzieli się ze swoimi wielbicielami informacjami na temat swoich muzycznych planów oraz najbliższych koncertów, wrzucają wiele prywatnych zdjęć.

 

Rankiem 13 września Doda wrzuciła powyższe zdjęcie, dodając komentarz:

Klip skończony! Huraaaaa!!!  Teraz muszę wyprać "nieczyste myśli" ;)

 

Zapowiada się więc ciekawie!

 

Jakież to nieczyste myśli towarzyszyły wokalistce podczas nagrywania nowego wideoklipu i o jaki teledysk chodzi? Tego dowiemy się wkrótce, śledząc stronę Dody na facebooku.

Kasia Wilk

Kasia Wilk, znana między innymi ze swojej współpracy z Mezem jest kolejną artystką, w życiu której facebook jest bardzo przydatny.

 

Wokalistka ze swoimi fanami dzieli się newsami i ciekawostkami z trasy koncertowej. Dodatkowo wrzuca od czasu do czasu swoje prywatne zdjęcia, które są komentowane przez niezliczoną ilość fanów.

 

W jednym z wpisów z 11 września artystka przypomniała nam gumy w kształcie kulek, które kiedyś były niezwykle popularne w naszym kraju.

 

A my już w trasce do Zielonej. P.S. Pamiętacie kulki?


Oprócz wpisu, Kasia Wilk wrzuciła również powyższe zdjęcie.

 

Pamiętacie kulki? My pamiętamy!

Natalia Lesz

Natalia przygotowuje się do wydania swojego nowego krążka, o czym oczywiście co jakiś czas pisze na swoim facebooku. Wiemy z niego, że płyta będzie anglojęzyczna, ale będzie można w środku opakowania znaleźć książeczkę z tłumaczeniem wszystkich piosenek.

 

Wokalistka ostatnio "zadręcza" swoich fanów informacjami o swoim nowym, przygarniętym całkiem niedawno kotku. To właśnie jemu poświęcała kilka ostatnich wpisów, dodając oczywiście zdjęcia ukochanego zwierzaka:

 

11 września, Natalia "przeprosiła" swoich wielbicieli:

Z gory przepraszam, bo bedziecie musieli przetrzymac jakos ten okres rozpowszechniania przeze mnie zdjec mojego kota. Badzcie tolerancyjni


Parę dni wcześniej napisała, wrzucając powyższe zdjęcie swojego nowego pupilka:

Czy widzieliscie piekniejsza kicie? Zaadoptowana z Wroclawia, a co najwazniejsze- moja!!!! :)

 

W naszej wczorajszej sondzie dotyczącej kotów i psów, artystka opowiedziałaby się zapewne za tymi pierwszymi.

Wokalista Video Wokalista Video Wokalista Video/Krzysztof Kuczyk/FORUM

Wojciech Łuszczykiewicz

Wokalista grupy Video, który nie ma fun page'a na facebooku, w swoich postach często nie przebiera w słowach.

Łuszczykiewicz komentuję wydarzenia ze świata muzyki, ale także sportu. Trudno znaleźć dzień w którym muzyk nie wpisał by nic na popularnym "fejsie".

Oto kilka przykładów jego facebookowej twórczości:

10 września przed wielką walką Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką napisał:

A ja nie jestem dzisiaj "patriotą-bo-tak-trzeba" i mam nadzieję, że Kliczko - mój ulubiony bokser od czasów Tysona, nie licząc Gołoty - położy Bawi(A)damka na deski. Nie jestem w stanie przemóc się, żeby kibicować komuś, kto w zbudował swoją karierę w wadze cięzkiej na szczątkach legendy Andrew i mówi o sobie w 3 osobie dzwoniąc w międzyczasie do Radia Maryja. Teraz mnie ukrzyżujcie ;)

Parę dni później frontman grupy Video m.in w takich słowach opisał Nergala:

Z ogromnym zaciekawieniem obserwuję lans niejakiego Nergala. Lans oparty na pseudokontrowersji w stylu 11- latka, który przez nikogo nie pytany powtarza zasłyszane antyreligijne frazesy. Naprawdę, drogi fanie różowych landrynek o smaku plastikowym, na tym polega zasada wolnej woli: można wybierać co się chce. A próby przekonania ludzi, że kościół jest be, a Papież był niefajny, bo stał na czele sekty o zasięgu globalnym, to dyskusja na poziomie wczesnej podstawówki.