Dzieciaki z super talentem!

Małe, słodkie, urocze, wybitne. Pojawiają się w programach rozrywkowych by wbić osłupienie dorosłych, robią furorę na youtubie, a niektóre w perspektywie mają ogromną karierę. Dzieciaki z super talentem.
Justin Bieber/facebook.comJustin Bieber/facebook.com Justin Bieber/facebook.comJustin Bieber/facebook.com Justin Bieber/facebook.com

Justin Bieber

Kariera Justina Biebera, wokalisty z Kanady, rozwija się w piorunującym tempie. Nie każdy jednak wie, że 17 - latek swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wstawiania amatorskich filmików na YouTuba. Wkrótce potem firma Rapid Discovery Media zaoferowała mu pomoc w produkcji, montażu i promocji jego filmów, początkowo przeznaczonych jedynie dla rodziny i przyjaciół. Od tego momentu nastolatki na całym świecie oszalały na punkcie Biebera.

 

Sophia Grace Brownlee Sophia Grace Brownlee Sophia Grace Brownlee

Sophia Grace Brownlee

Słyszeliście o tej małej panience? Powinniście. Sophia Grace Brownlee podbiła serca Ameryki wykonaniem piosenki "Super Bass" Nicki Minaj. Filmik zamieszczony przez jej mamę na YouTubie do tej pory zebrał prawie 24 mln odtworzeń, a Sophia jest zapraszana do wielu programów rozrywkowych. Dziewczynka ma niepodważalny talent - nie tylko wokalny.

 

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik TVN

Klaudia Kulawik

Bohaterka pierwszej edycji programu "Mam Talent". Mimo iż nie udało jej się wygrać pierwszej nagrody (zajęła drugie miejsce), rozsławiła się wykonaniem na castingu piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Wielu zarzucało jej nieodpowiednio dobrany do wieku repertuar - miała wtedy zaledwie 11 lat. Nie można jej natomiast odmówić jednego - ogromnego talentu i niesamowitego głosu.

 

Jackie Evancho Jackie Evancho Jackie Evancho

Jackie Evancho

Program "Mam Talent" na całym świecie wytropił wiele nieprzeciętnych głosów. Jednym z nich jest Jackie Evancho - dziewczynka, która śpiewa niczym prawdziwa operowa diva. Uwierzyli byście, że ma ona 10 lat? W lipcu ukazała się jej debiutancka płyta "Dream with me".

 

Connie Talbot/facebook.com Connie Talbot/facebook.com Connie Talbot/facebook.com

Connie Talbot

Ta mała dziewczynka wpisana została nawet do księgi Guinnessa. Za co? Jest ona najmłodszą osobą, której piosenki pojawiły się na listach przebojów. Również jej kanał na YouTubie bije rekordy popularności. Connie Talbot, 11-letnia już teraz piosenkarka, z pewnością ma talent.

 

Luciano Pizzichini Luciano Pizzichini Luciano Pizzichini

Luciano Pizzichini

Luciano nie jest co prawda talentem wokalnym, ale muzycznym - z pewnością. Już w wieku 7 lat nazywany był wirtuozem gitary, grał bowiem lepiej niż wielu dorosłych gitarzystów. A z wiekiem jego talent się rozwija. Miał nawet możliwość zagrania w telewizji przed samym Carlosem Santaną, a to właśnie wykonaniem jego piosenki zasłynął.

 

Jorge i Alexa Narvaez Jorge i Alexa Narvaez Jorge i Alexa Narvaez

Alexa Narvaez

Lubicie przebój Adele "Rolling in the Deep"? Posłuchajcie go w wykonaniu małej Alexy Narvaez, której towarzyszy tata. Czy dziewczynka ma talent? Z pewnością!