Jesień w show - biznesie

Co wydarzyło się tej jesieni w show - biznesie? Jak o swojej ciąży opowiadały aktorki Anna Mucha ii Katarzyna Skrzynecka? Prezentujemy krótki przegląd ekskluzywnych magazynów "Gala" i "Viva!"  Zobacz galerię wydarzeń, które miały miejsce w świecie gwiazd.
Anna Mucha / www.polki.pl/viva Anna Mucha / www.polki.pl/viva Anna Mucha / www.polki.pl/viva

Znane mamy

Tego sezonu niezwykle dużo mówiło się o dwóch aktorkach. Katarzyna Skrzynecka i Anna Mucha doczekały się pierwszego dziecka. Wszystkie portale plotkarskie i nie tylko, śledziły przebieg ciąży obu pań. Zarówno Anna Mucha, jak i Katarzyna Skrzynecka urodziły córki.

 

"Viva!", która przeprowadziła wywiad z Anną Muchą dała czytelnikom wybór okładki z aktorką.

 

 

 

 

Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka

Przyszła mama

Do grona mam dołączy również Katarzyna Glinka. Na przedpremierowym pokazie filmu "Wyjazd integracyjny" było już widać spory brzuszek.

 

 

Alicja Bachleda - Curuś / www.polki.pl/viva Alicja Bachleda - Curuś / www.polki.pl/viva Alicja Bachleda - Curuś / www.polki.pl/viva

Polka w Los Angeles

Nie tak dawno mamą została Alicja Bachleda Curuś. Polka, która robi karierę w Los Angeles świetnie radzi sobie jako mama i aktorka. Nie rezygnuje ze swoich planów. Opowiedziała o tym "Vivie!".

 

 

Róże Gali 2011 - laureaci Róże Gali 2011 - laureaci Róże Gali 2011 - laureaci

Róże Gali 2011 rozdane!

Tej jesieni, jak co roku przyznano Róże Gali 2011. Plebiscyt w tym roku nagrodził artystów z takich dziedzin, jak:

FILM: Robert Więckiewicz za rolę w filmie "Baby są jakieś inne"

TEATR: Krystyna Janda za rolę w spektaklu "Biała Bluzka" w Och - Teatrze w Warszawie

MUZYKA: Aga Zaryan za album "A Book Of Luminous Things"; wyt. EMI Music Poland i Blue Note Records.

DEBIUT: Agata Młynarska za opracowanie i prowadzenie własnego portalu internetowego dla kobiet: "Ona, Ona, Ona".

LITERATURA: Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska za książkę "Makatka"; Wydawnictwo Literackie.

MEDIA: Martyna Wojciechowska za program TVN "Kobiet na krańcu świata" i drugą część książki "Kobieta na krańcu świata" oraz program "Voice of Poland. Najlepszy głos".

NAGRODA SPECJALNA: Anna Dereszowska, wyróżniona statuetką Róż Gali za działalność charytatywną.

Justyna Kowalczyk i Filip Bobek - laureaci Justyna Kowalczyk i Filip Bobek - laureaci "Viva! Najpiekniejsi 2010" Justyna Kowalczyk i Filip Bobek - laureaci "Viva! Najpiekniejsi 2010"

"Viva! Najpiękniejsi"

Jeśli ktoś nie wygrał w plebiscycie Gali, ma jeszcze szansę na nagrodę w corocznym głosowaniu magazynu "Viva! Najpiękniejsi". Plebiscyt w tym roku zmienił nieco nazwę i charakter. Głosowanie w 9. edycji "Viva! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd" trwa do 7 stycznia. Wyniki poznamy w lutym 2012 roku.

To, co się nie zmieniło to kategorie. W plebiscycie możemy oddać głos na najpiękniejszą kobietę lub najpiękniejszego mężczyznę.

 

Wśród nominowanych pań znalazły się: Monika Brodka, Doda, Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Monika Kuszyńska, Anna Mucha, Weronika Rosati, Anja Rubik i Małgorzata Socha.


Nominowani panowie to z kolei: Piotr Adamczyk, Maciej Dowbor, Krzysztof Hołowczyc, Jan Kliment, Olivier Janiak, Maciej Kurzajewski, Rafał Królikowski, Czesław Mozil, Marcin Prokop i Borys Szyc.

Viva! Viva! Viva!

Charytatywnie

W tym roku plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi" pomaga utalentowanym dzieciom z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

 

Nazwa plebiscytu została zmieniona na "Viva! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd". Wszyscy dotychczasowi laureaci konkursu z lat 2002-2010 stworzyli kapitułę, która podjęła decyzję o wyborze dwunastu dzieci do programów stypendialnych. Wytypowani otrzymają pomoc finansową w postaci 12-miesięcznego stypendium. Stypendyści i członkowie kapituły wystąpili razem także w teledysku, który promować będzie akcję.

 

W tym roku fundatorem stypendium jest Edipresse Polska( wydawca "Vivy!"), które we współpracy merytorycznej z Fundacją "Przyjaciółka" będzie wspierać rozwój zdolności wybranych stypendystów. Fundusze na następne edycje akcji będą pozyskiwane poprzez SMS-y, licytacje oraz od firm współpracujących z Edipresse.

 

Jurorzy Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" / foto: mwmedia Jurorzy "Tańca z Gwiazdami" / foto: mwmedia

"Taniec z Gwiazdami"

Tej jesieni nie mogło zabraknąć hitu TVNu jakim jest "Taniec z Gwiazdami". XIII edycja, która właśnie dobiegła końca, była niezwykle emocjonująca. Zmienili się jurorzy oraz prowadzący. Tym razem w skład jury zasiedli: Janusz Józefowicz, Iwona Szymańska - Pavlović, Jolanta Fraszyńska oraz Piotr Galiński. Skoro pojawił się mistrz choreografii nie mogło zabraknąć jego muzy - Nataszy Urbańskiej, która wraz z Piotrem Gąsowskim prowadziła show.

 

 

 

 

Przypomnijmy, że XIII edycję "Tańca z Gwiazdami wygrał Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 

 

 


Jurorzy Jurorzy "Top Model" Jurorzy "Top Model"

Top Model

Nie mniej kontrowersji wzbudziło kolejne show TVNu czyli program "Top Model". Zachowania jurorów oraz sama wymowa programu wzbudziły wiele szumu w mediach. Nie zabrakło również medialnego rozgłosu wokół Joanny Krupy - prowadzącej program. Tym razem nie tyle chodziło o udział w "Top Model", lecz o karierę jej siostry. Marta Krupa wystąpiła w XIII edycji "Tańca z Gwiazdami", lecz odpadła już w drugim odcinku. Obie siostry znalazły się na okładce "Vivy!" we wrześniowym numerze magazynu.