5 rzeczy, które musisz zrobić w wakacje wg Marcina Prokopa!

Wakacje to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na trochę luzu... I zrobić rzeczy, na które nigdy nie odważylibyśmy się w ciągu roku. Podróż na koniec świata? A może wycieczka na sam koniec... osiedlowego parkingu? Posłuchajcie jak - według Marcina Prokopa - spędzić wyjątkowe wakacje.

Zrób coś, czego nigdy nie robiłeś

Skok na bungee? Podróż do Wietnamu? Marcin Prokop zaproponuje Wam coś naprawdę szalonego... Posłuchajcie!

Wakacje z dziećmi Wakacje z dziećmi fot. Istock/SHIRONOSOV

Obudźcie w sobie...

Wakacje z dziećmi mogą przyprawić o ból głowy... Chyba, że spróbujemy odnaleźć w sobie dziecko i popatrzeć na świat jego oczami. Marcin Prokop proponuje kilka ciekawych sposób na obudzenie w sobie dziecka. Posłuchajcie!

Odwiedź miejsce, w którym nigdy nie byłeś

Podróż na koniec świata? Brzmi wspaniale, ale niezbyt realnie. Na szczęście Marcin Prokop wie, co zrobić, żeby bez większych kosztów przenieść się w miejsca, w których na pewno nigdy nie byliście... Przekonajcie się sami!

Nie bój się słońca!

Słońce to najlepszy sposób na dobry humor! A każda opalenizna dodaje uroku... nawet ta na budowlańca. Posłuchajcie, co o opalaniu mówi Marcin Prokop.

Nie daj się zwariować!

Wakacje to czas odpoczynku i... przyjemności. A czy jest coś przyjemniejszego niż jedzenie? Jeśli ulegliście presji na idealną wakacyjną sylwetkę, a każdy kawałek pizzy wzbudza was wyrzuty sumienia - posłuchajcie kilku mądrych rad Marcina Prokopa (a na pewno poczujecie się lepiej... ;)