TOP 10: Abba w wykonaniu dzieci

Postanowiliśmy przeszukać odmęty internetu i znaleźć dla Was najpiękniejsze interpretacje piosenek grupy Abba w dziecięcym wydaniu.

10. "Money Money Money" z zaangażowaniem

Może i nie jest to najbardziej perfekcyjne wykonanie, ale za to najsłodsze! Dzieciaki się wczuły, szczególnie chłopiec o imieniu Johnny, który na występ postanowił założyć spektakularną perukę...

9. "Lay All Your Love For Me" pod prysznicem

Czy wiecie gdzie znajduje się najlepsze miejsce do rozwijania talentów wokalnych? Oczywiście pod prysznicem! To tam traficie na najlepszą akustykę, no i wyimaginowana publiczność będzie łaskawsza.

Chyba, że ktoś Was nakryje...

8. "Mamma Mia" w wykonaniu Jazz

Ta dziesięciolatka oryginalnym imieniu nie ma problemów z tym, by śpiewać a capella. Jak wiadomo bywa to wielkim wyzwaniem dla wokalistów - słychać wtedy wszelkie niedociągnięcia.

Czy tutaj się jakieś znalazły?

7. "Dancing Queen" z potężnym głosem

Ta mała to prawdziwa "Singing Queen"! Dziewczynka o imieniu Esang jest jeszcze niewielkiego wzrostu, nie mamy więc pojęcia gdzie zmieścił się ten solidny kawał głosu.

6. "I Have a Dream" po koreańsku

Pora na dziecięcy chór! Siła głosów tych dzieciaków pochodzących z Korei Południowej ukoi Wasze nerwy zmęczone pracą i trudami życia codziennego.

Miłego relaksu!

5. "I Have a Dream" w zabawkowej scenerii

Connie Talbot to uczestniczka pierwszej edycji brytyjskiego "Mam Talent". Dziewczynka dotarła do finału. To wykonanie potwierdza, że zasłużyła na takie wyróżnienie!

4. Waleczne trio z "Mamma Mia"

Ta trójka występująca w dziecięcej wersji "The Voice" nie ma pojęcia co to trema! Na muzycznym ringu mali artyści ścigali się chyba w prezentowaniu śmiałości przed publicznością.

Profesjonalizm pełną gębą!

3. "Chiquitita" w anielskiej wersji

Kto by pomyślał, że chłopcy w tym wieku to takie aniołki i zamiast szaleć z piłką po ubłoconym boisku, wolą śpiewać utwór Abby na głosy. I to jak!

Nawet jeśli w życiu codziennym pokazują swoje diabelskie oblicze, tutaj objawiają się jako wzór do naśladowania.

2. "Dancing Queen" na gitarze

Kto powiedział, że będziemy pokazywać tu śpiewające dzieciaki? Ten 9-latek gra na gitarze lepiej niż większość dorosłych!

1. Po prostu "The Winner Takes It All"

Kiedy słuchamy głosu małej Marii pochodzącej z Rosji trudno nam nie zgodzić się, że "The Winner" to właśnie ona. Jej głos wzrusza i zadziwia. Dlaczego jury dziecięcej edycji programu "The Voice" nie odwróciło się wcześniej???

Uwaga... To nie wszystko...

0. Bonus dla wytrwałych

"Śpiewać każdy może..."

No właśnie tutaj wypada to "trochę gorzej", ale co zrobić, jeśli właśnie to zajęcie sprawia nam największą przyjemność? Nie przestawać! Ten chłopak mimo mało rozwiniętego talentu muzycznego zaraża swoim zaangażowaniem i radością z tego, co robi.

Zawsze można przecież wyciszyć głośniki... :)