15 najdziwniejszych scen w "Modzie na sukces"

Opera mydlana mająca na koncie już ponad 7500 odcinków, nie zamierza się zatrzymywać. Zobaczcie najbardziej absurdalne i kultowe sceny z "Mody na sukces"!

1. Ridge wpada do pieca i... żyje

Niespełna umysłu Sheila, która uwielbiała komplikować życie rodu Forresterów, wpadła na genialny pomysł - postanowiła spalić w piecu znienawidzoną przez siebie Brook. Niestety nie przemyślała, że dosłownie, w ogień skoczy za nią bożyszcze - ciemnowłosy Ridge. Bohater wyraźnie dysponuje jednak nadprzyrodzonymi mocami - wpada do pieca i... nic mu nie jest!

Nie bójcie się, on naprawdę przeżył.

2. Brooke spada z Wieży Eiffela i... żyje

Tak Drodzy Państwo - bohaterowie "Mody na sukces" mają za sobą naprawdę wiele dramatycznych przeżyć. Na szczęście w tym serialu wcale nie tak łatwo jest doznać trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Pytacie, jak to możliwe, że Brook przeżyła? Spadła na podest, a nie na sam dół - producenci serialu zawsze znajdą jakieś racjonalne wytłumaczenie :)

3. Donna zaatakowana przez niedźwiedzia grizzly

Niezrównoważona psychicznie Pam wyjątkowo uwzięła się na Donnę. Według niej, to właśnie Donna jest przyczyną największych nieszczęść w rodzinie Forresterów. Pam groziła długowłosej blondynce strzelbą - od strzału odwiódł ją jednak niedźwiedź.

Psychopatka wymyśliła zatem jeszcze lepszy sposób na uśmiercenie wroga - oblała Donnę miodem i.. zobaczcie sami!

Jeden miodowy atak to jednak za mało.

4. Stephanie kopie Eryka w jądra

Seniorka rodu najwyraźniej traci wiarę w wojny na argumenty, czy takie tam, zwykłe szantaże. Czasami trzeba użyć przemocy fizycznej. Stephanie wiedziała, gdzie znajduje się najczulszy punkt jej byłego męża.

5. Stephanie bawi się w nożownika

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o udziały w firmie. A konkretnie o 2%. Królowa rodu Forresterów próbowała wyłudzić je od młodszej rywalki. Od miłości do nienawiści...

6. Bridget spieczona niczym grzanka

W "Modzie na sukces" nie ma przypadków. Nawet najbardziej przyziemne sprawy mają swoje znaczenie. Córka Brooke doznała poparzeń słonecznych oraz zdrętwiała jej twarz. Kto stoi za tym wszystkim?

7. Urodzaj spadających reflektorów

"Moda na sukces" nie uznaje półśrodków. Jak już coś się dzieje, to się dzieje na całego. Jak na Brooke spada reflektor, wiedzcie, że będzie jeszcze co najmniej jeden.

8. Brooke trafia do kosza

Po co bawić się w niedopowiedzenia i symbole? Lepiej wyłożyć wszystko na stół, tak będzie dobitniej - w ten sposób myślała Stephanie i postanowiła po prostu wyrzucić Brooke... do śmietnika.

9. Stephanie dusi Brooke szalem

Wracamy do najbardziej pierwotnych instynktów. Tym razem Stephanie dała się ponieść magii chwili i wykorzystała moment słabości swojej przeciwniczki.

Nie obyło się bez zemsty.

10. Ridge mieczem wojuje

Emocje lubią targać bohaterami tego serialu. Furia to wcale nie taki rzadki stan. Gorzej, jeśli w pobliżu znajdują się niebezpieczne przedmioty. Oto, jak Ridge zostaje pokonany przez własną złość.

11. Śmierdząca przejażdżka

Wracamy do wątku konfliktu Pam i Donny. Tym razem to nie grizzly jest pomagierem w ataku na wroga. Pam postawiła na skunksy, szczury i inne zwierzęta, które błąkały się po firmie siejąc zamęt.

12. Brooke uwodzi Taylor

Ach ta Brooke, niczego się nie uczy! Znowu pragnie uwieść Ridge'a, zapomina jednak, że niespodzianki zazwyczaj kończą się dla niej źle lub żenująco.

13. Mokra wpadka Sally

Nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, do jeziora też nie. W konflikcie na linii Stephanie - Sally zwykle to ta pierwsza była górą. Nie inaczej zdarzyło się i tym razem.

A zaczęło się jeszcze wcześniej. :)

14. Winda żenady

Jak ośmieszyć wroga? Przytrzasnąć jego garderobę windą! Na ten genialny pomysł wpadła oczywiście królowa zemsty, czyli Stephanie.

15. Uwaga na obce stopy!

Bohaterowie serialu często zapominają o tym, w jak podstępnym środowisku się znajdują. Zamiast się upewniać, działają impulsywnie, a później czeka ich już tylko zażenowanie. Ridge, nie całuj obcych stóp!