TOP 6 muzyków udających instrumenty

Czasem do stworzenia całej orkiestry wystarczy jeden człowiek... Zobaczcie osoby, które mogą poszczycić się naprawdę osobliwymi talentami muzycznymi!

1. Człowiek-saksofon

Z pozoru nudny filmik, posiadający przydługi wstęp. W dodatku po angielsku - nie każdy musi go znać, każdego może on znużyć. Warto jednak wykazać się odrobiną cierpliwości, bo jest to naprawdę dobre nagranie na rozpoczęcie naszego zestawienia...

Poczekajcie tych kilkanaście sekund dłużej, a usłyszycie, jak ten człowiek gra na saksofonie... bez saksofonu! ;)

2. Wszystko w jednym, czyli Bobby McFerrin

Ten facet porywa tłumy, a stadiony są jego - jak z resztą widać na tym obrazku - a mowa o samym Bobbym McFerrinie! To zestawienie nie mogło się obyć bez jednej z jego słynnych improwizacji.

Zanurzcie się w tych genialnych dźwiękach!

3. Bruno Mars cały na biało

To wykonanie to prawdziwe mistrzostwo. Grupa muzyczna o nazwie Voca People stworzyła cover hitu Bruno Marsa bez udziału jakichkolwiek instrumentów, choć całość wcale tak nie brzmi!

Zobaczcie teledysk zainspirowany produkcją "Uptown Funk"!

4. Cały pop w jednym człowieku

Czas na kolejny cover, tym razem jednak w wykonaniu jednego człowieka. Autor tego filmu wziął na warsztat utwory "Teenage Dream" i "Just The Way You Are".

W komentarzach pod wideo użytkownicy poddają w wątpliwość to, czy rzeczywiście jest to wykonanie stworzone bez użycia instrumentów. My wolimy wierzyć w prawdomówność twórcy!

5. Dudy bez... dud

I na koniec wątek typowo humorystyczny.

Okazuje się, że każdy może grać na dudach, tylko jeszcze o tym nie wie. A i jeszcze jeden ważny szczegół - wcale nie potrzeba do tego samego instrumentu! :)