Netflix: 5 nowych filmów, które musisz zobaczyć [LIPIEC 2021]

Fani Netfliksa nie będą mogli narzekać na nudę w lipcu. Obok tych znanych pozycji, pojawią się zupełnie nowe produkcje. Oto pięć premier, które warto zobaczyć. Zaczynamy!

1. "Major Grom: Doktor plagi" (7 lipca)

Zamaskowany mściciel topi miasto we krwi i chaosie. Stawić mu czoła może tylko nieustraszony policjant, któremu partneruje kompletny żółtodziób. 

2. "Pierwsze takie wakacje" (9 lipca)

W czasie letnich wakacji w nadmorskim miasteczku 16-letni Deniz próbuje zbliżyć się do swojej sympatii z dzieciństwa i przy okazji wplątuje się w miłosny trójkąt.

3. "Jak być rodzicem idealnym" (14 lipca)

Para z Québecu mierzy się z pułapkami, naciskami i oczekiwaniami związanymi z wychowywaniem dzieci w społeczeństwie, gdzie liczy się sukces i wizerunek w Internecie.

4. "Krwawe niebo" (23 lipca)

Cierpiąca na tajemniczą chorobę kobieta musi ujawnić swój mroczny sekret, gdy terroryści próbują przejąć samolot, którym podróżuje ze swoim synkiem.

5. "Ostatni najemnik" (30 lipca)

Richard Brum?re, czyli "La Brume" ("Mgła"), były agent francuskiego wywiadu, który później został najemnikiem, wraca do gry, bo immunitet, który uzyskał 25 lat wcześniej dla swojego syna Archibalda, zostaje zniesiony. Działalność mafii zagraża życiu Archibalda. Aby go uratować, Richard będzie musiał odnowić dawne kontakty, połączyć siły z grupą młodych ryzykantów i nadgorliwym biurokratą - ale przede wszystkim zdobyć się na odwagę, aby powiedzieć Archibaldowi, że jest jego ojcem.