Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [LISTOPAD 2021]

Już wkrótce na Netfliksie pojawi się wiele serialowych premier. Zobaczcie, na jakie produkcje warto czekać w najbliższym czasie!

1. "Mało prawdopodobny morderca" (5 listopada)

Serial przedstawia własną interpretację historii grafika Stiga Engströma, który został uznany za zabójcę premiera Szwecji, Olofa Palmego, w 1986 roku. Choć Engström bardzo szybko trafił na listę podejrzanych, nie postawiono go przed sądem przez kolejne 14 lat, aż do jego samobójczej śmierci w 2000 roku. 

2. "Big Mouth", sezon 5. (5 listopada)

Animowany serial opowiada o grupie nastolatków, uczących się w gimnazjum Bridgeton na przedmieściach Nowego Jorku. Podczas ciężkiego okresu dojrzewania towarzyszą im pełniące rolę stróżów Potwory Hormony, Maurice (Nick Kroll) i Connie (Maya Rudolph). 

3. "Narcos: Meksyk", sezon 3. (5 listopada)

To już trzecia i ostatnia część serialowej serii o narkotykowym półświatku. Akcja najnowszego sezonu rozgrywa się w latach 90. ubiegłego wieku. Walka o władzę między największymi graczami na rynku rozgrywa się na tle skomplikowanej sytuacji politycznej w Meksyku. 

4. "Król tygrysów", sezon 2. (17 listopada)

Jeden z największych hitów Netfliksa z 2020 roku powraca w kolejnej części. Pierwszy sezon opowiadał o szalonym świecie hodowców dzikich kotów, skupiając się głównie na konflikcie między Joe Exoticiem, byłym właścicielem ogrodu zoologicznego, skazanym w 2019 na 22 lata za znęcanie się nad zwierzętami oraz Carole Baskin, aktywistką na rzecz wielkich kotów. 

5. "Cowboy Bepop" (19 listopada)

Serial opowiada historię trzech kosmicznych łowców nagród, Spike'a Spiegela (John Cho), Jeta Blacka (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda). Choć bardzo się od siebie różnią, połączyła ich chęć ucieczki od własnej przeszłości i miłość do pieniędzy.