Netflix: nowe świąteczne filmy, których nie możesz przegapić!

Boże Narodzenie coraz bliżej, a co za tym idzie, Netflix przygotował garść filmowych premier, które każdego wprawią w świąteczny nastrój. Zobaczcie, jakich tytułów warto wypatrywać w najbliższym czasie!

1. "Rodzina Clausów" (7 listopada)

Suzanne Claus (Bracha van Doesburgh) przeprowadza się do Belgii ze swoimi dziećmi. Gdy jest w pracy, zajmuje się nimi ich dziadek, Nöel (Jan Decleir). Jules (Mo Bakker), który od czasu śmierci ojca nienawidzi świąt Bożego Narodzenia, odkrywa przypadkowo rodzinny sekret - jego dziadek jest prawdziwym Świętym Mikołajem. Nöel podupada jednak na zdrowiu, a więc to właśnie Jules musi go zastąpić i uratować Gwiazdkę. 

2. "Zamiana z księżniczką 3" (18 listopada)

To już trzecia odsłona przygód bliźniaczo do siebie podobnych kobiet: królowej Margaret i cukierniczki Stacey (Vanessa Hudges). Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie bezcenna świąteczna relikwia, są zmuszone poprosić o pomoc ich trzeciego sobowtóra - przebojową Fionę (Vanessa Hudges) oraz jej byłego chłopaka.

3. "Chłopiec zwany Gwiazdką" (24 listopada)

Chłopiec o imieniu Nikolas (Henry Lawfull) w towarzystwie oddanych kompanów, renifera i myszki, wyrusza na Północ w poszukiwaniu swojego ojca, który obrał sobie za cel odnalezienie legendarnej wioski elfów. W czasie podróży Nikolas dowiaduje się, jakie jest jego przeznaczenie. 

4. "Rudzik Rudzia" (24 listopada)

Krótkometrażowa animacja poklatkowa przedstawia historię rudzika Rudzi, która przed wykluciem trafia przypadkowo na wysypisko śmieci. Ptaszka ratuje rodzina myszy i zaczyna go wychowywać jak swoje własne dziecko. Rudzia dorasta i coraz bardziej odróżnia się od swojej przybranej rodziny. Aby udowodnić, że mimo wszystko potrafi być prawdziwą myszą, wyrusza na niebezpieczną wyprawę, podczas której odkrywa, kim tak naprawdę jest. 

5. "Świąteczny zamek" (26 listopada)

Znana amerykańska pisarka Sophie Brown (Brooke Shields) przyjeżdża do Szkocji, gdzie zakochuje się w urodziwym, starym zamku. Pragnie go kupić, jednak nie zgadza się na to jego właściciel, szkocki książę Myles (Cary Elwes), który ma opory przed sprzedaniem posiadłości cudzoziemce. Pracując nad kompromisem, Sophie i Myles nieustannie się spierają, ale odkrywają też coś, czego zupełnie się nie spodziewali.