Dziwne kreacje gwiazd

Show biznes rządzi się swoimi prawami. Wszystko jest dozwolone. Gwiazdy nie raz szokują zachowaniem, ale też strojem. Znakiem rozpoznawczym niektórych z nich są zaskakujące kreacje, których próżno szukać na ulicy. Czerwony dywan za to sprzyja dziwnym stylizacjom. Zobaczcie galerię gwiazd w niecodziennych strojach.

Indianin w kobiecej odsłonie


Maria Peszek zadziorną wokalistką jest. W tekstach jej piosenek znajdujemy zabawę formą i słowem. Strój artystki także nie pozostaje w tyle. Na koncertach pojawia się w zaskakujących stylizacjach. Tutaj w roli nieco niekonwencjonalnego Indianina.

Gwiazda na koncertach zawsze zaskakuje, zobaczcie:

Marilyn Manson Marilyn Manson MARILYN MANSON

Mroczny Manson

 

Najbardziej mroczna postać światowego show biznesu. Marilyn Manson przez niewielu był widziany w innym, niż scenicznym wizerunku.Jego długie włosy, przerażające oczy i nieprzewidywalne zachowanie podczas koncertów, składają się na charakterystyczny odbiór tego artysty.

 

Spójrzcie na mrocznego metalowca, "Sweet Dreams":

 

Czarny Alladyn

Autorytet w dziedzinie mody, jeden z najsłynniejszych polskich stylistów. Choć doradza jak się ubierać, sam nieraz zaskakuje strojem.Tomasz Jacyków eksperymentuje i nietypowo zestawia różne części garderoby. Czyżby drugie wcielenie Alladyna?

Lady Gaga Lady Gaga AP/Chris Pizzello

Mięsisty materiał

Lady Gaga i nietypowe stylizacje, to codzienność. Gwiazda porównywana do Madonny nieraz zaskakuje strojem. Często wygląda tak, jakby była w samej bieliźnie. Była także ubrana w kilkanaście pluszowych, zielonych żab - Kermitów.

Jednak ostatnia odsłona artystki wydaje się być jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Na gali MTV Video Music Awards pojawiła się w kreacji stworzonej z surowego mięsa. Obrońcy praw zwierząt oczywiście podnieśli protest, a o samej Lady Gadze znów było głośno.

 

Zobaczcie wideoklip "Paparrazzi":

 

Doda w kreacji Thierry Mugler. Koszt 20 tysięcy złotych. Doda w kreacji Thierry Mugler. Koszt 20 tysięcy złotych. KAPIF

Królowa jest tylko jedna?

Sama siebie nazywa "królową" . Publiczność dzieli się na jej oddanych fanów oraz na tych, którzy uważają ją za "niemądrą wokalistkę w różu". Macie okazję zobaczyć artystkę w stylizacji "na oponę samochodową".

Krążą legendy o jej niebotycznie wysokim IQ, a wizerunek sceniczny Dody nigdy nie pozwoli przejść koło niej obojętnie.

 

Doda w utworze "Znak pokoju":

 

Pół-kobieta, pół mężczyzna

Katie Perry wyznała, że podobają jej się zarówno przedstawiciele płci męskiej, jak i żeńskiej. Komentującej tą wiadomość opinii publicznej gwiazda "puściła oko", pojawiając się w stylizacji "pół kobiety, pół mężczyzny" na gali MTV Music Awards w 2008 roku.

Tutaj w dowcipnej kreacji, składającej się z różnej wielkości... kostek do gry.

 

W teledyskach też ja można zobaczyć w ciekawych odsłonach.
Katy Perry feat. Snop Dog "California Gurls":

 

Christina Aguilera z chłopakiem Georgem Santosem na rozdaniu nagród Blockbuster Entertaiment w Los Angeles, 2001r.rex features Christina Aguilera z chłopakiem Georgem Santosem na rozdaniu nagród Blockbuster Entertaiment w Los Angeles, 2001r.rex features rex features/ east news

Strój w strzępach


Gwiazda nie boi się zmian stylu. Jednego dnia jest blondynką, a innego zobaczyć ją możemy w ciemnych włosach. Zdarza się jej być bardzo szczupłą, ale zanim nas przyzwyczai do takiego wyglądu, przybiera parę kilo.

Eksperymenty wizerunkowe nie zawsze jednak kończą się sukcesem. Tutaj widzimy, co założyła na siebie Christina Aguilera.

Artystka jako czarna baletnica, "Fighter" :

 

Madonna na gali The Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku Madonna na gali The Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku REUTERS/ERIC THAYER

Kiczowaty znak rozpoznawczy

Madonna to królowa nie tylko popkultury, ale także królowa kiczu. Jej kontrowersyjne kreacje niejednokrotnie były przedmiotem dyskusji. Do historii przeszły sztywne biustonosze i gorsety, w których gwiazda zwykła się pojawiać.

Choć na co dzień można zobaczyć Madonnę w dżinsach, na czerwonym dywanie zawsze można się spodziewać szalonej stylizacji. Tutaj podczas The Costume Institute Gala w 2009 roku.

 

Posłuchajcie i zobaczcie artystkę na początku swojej wielkiej, światowej kariery:

Madonna i "Like a Virgin":

 

Paulina Młynarska. Paulina Młynarska. KAPIF.PL/KAPIF

Szalony żakiet


Paulina Młynarska zazwyczaj nie wyróżnia się strojem na tyle, żeby zaskarbić sobie miejsce w rankingu najdziwniejszych strojów.

W tym roku jednak, podczas przedstawienia nowej ramówki Polsat Cafe pokazała się z nieco innej strony i wystąpiła w zaskakującym żakiecie. Skrytykowana przez większość polskich stylistów, tą kreacją z pewnością zapisała się w pamięci.

Co za dużo to niezdrowo


Jedna z najsłynniejszych wokalistek na świecie, Rihanna, nie stroni od eksperymentów modowych. Często zmienia fryzury, pokazuje się w skórach, ćwiekach, ale i w eleganckich sukniach.

Ostatnio pokazała się jednak w nieco dziwnej kreacji. Czy nie powinna się trzymać zasady, że co za dużo, to nie zdrowo?

Rihannę w nieco ostrzejszej wersji można zobaczyć w klipie "Shut Up and Drive":

 

Björk łabędziem

Czerwony dywan jeszcze czegoś takiego nie widział. Björk podczas gali rozdania Oskarów w 2001 roku, zamiast galowej sukni wystąpiła w kontrowersyjnej kreacji stylizowanej na łabędzia. Jej alternatywna twórczość wyraża się także w wizerunku.

 

W kosmicznej, srebrnej kreacji możecie zobaczyć Björk w teledysku "Who Is It":

 

 

 

Źródła:

muzyka.onet.pl

muzyka.interia.pl

gossip.celebritycowboy.com

plotek.pl

lula.pl

Zobacz także: