Najciekawsze quizy na Facebooku!

Portale społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Jak się okazuje, służą one nie tylko utrzymywaniu kontaktów ze znajomymi, ale też rozrywce. Jeżeli tylko mamy chwilę czasu, z pewnością nie będziemy się nudzić na Facebooku, który oferuje nam szeroką gamę quizów, dzięki którym możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie i swoich znajomych. Zobaczcie najciekawsze, ale też nierzadko najgłupsze z facebookowych aplikacji.
Żeby psy miały co jeść Żeby psy miały co jeść Piesek Axel

Najsłodszy pies na świecie!

 

Jaki rodzaj psa może Cię pokochać? Tak zatytuowany jest jeden z quizów. Aby się tego dowiedzieć, należy najpierw odpowiedzieć na parę pytań. Oto niektóre z nich: Jaki masz kolor włosów? Kto jest twoim idolem? Jakiej muzyki lubisz słuchać?

 

Odpowiedzi z pewnością pomogą w znalezieniu idealnego psa dla ciebie. Spróbowałam, dla mnie najodpowiedniejszy jest: Najsłodszy Pies na Świecie!


Spójrzcie na równie słodkie szczeniaki:

 

Malcolm (Frankie Muniz) - bardzo inteligentny chłopak, który żyje w... hmm... mniej inteligentnej rodzinie. Muniz urodził się 5 grudnia 1985 roku i ostatnio pojawił się m.in. gościnnie w ''Criminal Minds''. Malcolm (Frankie Muniz) - bardzo inteligentny chłopak, który żyje w... hmm... mniej inteligentnej rodzinie. Muniz urodził się 5 grudnia 1985 roku i ostatnio pojawił się m.in. gościnnie w ''Criminal Minds''. Malcolm in the Middle - Zwariowany świat Malcolma (2000-2006)

Jak bardzo jesteś dziwny?


Na to intrygujące pytanie, odpowiedź zna? oczywiście Facebook! Wystarczy mu powiedzieć o swoim ulubionym kolorze, gdzie do wyboru jest między innymi kolor tęczy lub "ciemny czarny". Do tego wyznać, co robisz w weekendy, a określenie stopnia twojej "dziwności" zobaczysz na ekranie monitora. Jedna z opinii: Wszyscy myślą, że jesteś dziwny, ale przyjaciele i tak cię uwielbiają! I o to chodzi!

Dowiedz się, jak bardzo ty jesteś dziwny tutaj.

Dlaczego wciąż jesteś wolny/a?


Jeśli ktoś z was, zastanawia się dlaczego wciąż nie może spotkać swojej drugiej połowy, jak znalazł jest dla niego quiz pod tytułem : Dlaczego nadal jesteś wolny/a? Na początku wystarczy zaznaczyć, czy jesteś bardziej typem flirciarza, czy samotnika, wybrać odpowiednią odpowiedź odnośnie twojego ostatniego związku.

 

Dowiesz się, na przykład, że jesteś królem/królową dramatu miłosnego i nie potrafisz się zdecydować na jedną osobę, której powierzysz swoje uczucia. Na końcu jest jeszcze dopisek, żeby się nie martwić, bo w końcu los się odmieni. Nic dodać, nic ująć, facebookowa terapia zakończona!

 

Sprawdź się tutaj.

Co ci powie Joanna Krupa?

 

Joanna Krupa, gospodyni jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych "Top Model", zasłynęła nie tylko jako piękna kobieta. Jej łamana polszczyzna nie raz potrafi rozbawić widzów. Facebook nie pozostał w tyle i bardzo szybko pojawiła się aplikacja: Co Ci powie Joanna Krupa? Klikając w nią, wyświetli nam się wypowiedź Joanny, w specyficzny sposób łączące język angielski i polski. Przykład: Twoje oczy są takie hypnotizing!

 

Co ciekawego powiedziała Joanna? Zobacz.

Który z celebrytów mógłby być twoim bliźniakiem?

Najważniejsze,żeby się tego dowiedzieć, to posiadać o sobie nieco informacji. Przede wszystkim należy się określić, co jest ulubionym zajęciem, do wyboru masz: śpiewanie, występowanie na scenie, bądź robienie zakupów. Do tego wystarczy powiedzieć, czy masz partnera, a jeżeli nie, należy zaznaczyć odpowiedź "I'm a single lady". Rozwiązanie quizu: Beyonce jest moją celebrytką - bliźniaczką! Ciekawe, prawda?

 

Zobacz, która gwiazda mogłaby być twoją bliźniaczką/bliźniakiem.

Co zrobiliby twoi znajomi, gdybyś umarł/a?

Facebook jak się okazuje potrafi też przewidzieć przyszłość. Jeżeli kogoś kusi, żeby się dowiedzieć jak zachowaliby się jego znajomi, gdyby go kiedyś zabrakło, wystarczy wskazać osobę, o której reakcję chcemy się dowiedzieć, a program służy odpowiedzią.

 

Oto przykładowe: "A. powie, że to musiało się skończyć wypadkiem", "K. ukradnie twoje ciuchy".
Jak widać wróżby te najlepiej traktować z przymrużeniem oka, ale zawsze można sprawdzić, jak się zachowają nasi przyjaciele tutaj.

Na co masz największą ochotę?


Jeżeli ktoś z was, ma problemy z podjęciem decyzji, co chciałby w danej chwili robić, bez wahania można zapytać o to portal społecznościowy. Dowiemy się wówczas, na co mamy w danym momencie największą ochotę. Okazać się może, że chcemy porozmawiać z przyjaciółką, albo zostać zaskoczonym przez kogoś niespodzianką. Bez pomocy wspomnianego "medium" z pewnością nie wiedzielibyśmy co teraz ze sobą począć.

Kliknij tutaj, a dowiesz się na co masz ochotę.

Wróżka ze szklaną kulą Wróżka ze szklaną kulą Fot. Maciej Jarzebinski / AG

Facebook prawdę ci powie

 

Oprócz tego, że wskaże ci drogę, powie co zrobią twoi znajomi gdy niespodziewanie umrzesz, jest też wyrocznią w każdej innej kwestii. FB, po prostu "prawdę ci powie". Tak też nazywa się jedna z dostępnych tam aplikacji.

 

A jakie są te prawdy? "A. uszy wietrzy, a nie myje", natomiast "K. i tak nie schudnie". Bez wychodzenia z domu można nakryć znajomych na dziwnych zachowaniach, lub dowiedzieć się, co zaskakującego zrobią później.

 

Przejdź do aplikacji.

Ciasteczkowy potwór Ciasteczkowy potwór Fot. Muppets

Kto dziś grasuje pod twoim łóżkiem?

 

Quiz jak z horroru. Absolutnie nie polecany przed snem nikomu, kto boi się nocnych potworów. Grozi bezsenną nocą, gdy dowiemy się, że aktualnie pod naszym łóżkiem grasuje obcy, wysłannik piekieł lub obrońcy krzyża. Aż strach pod to łóżko zaglądnąć!

 

Sprawdź, kto grasuje pod twoim łóżkiem.

 

Przypominacie sobie potwora z dzieciństwa - Bukę? Zobaczcie:

 

Niezły Numer, czyli Wkręć Nosela

 

Zapomnieć o stresach minionego dnia można posługując się aplikacją "Niezły Numer, czyli Wkręć Nosela". Jest to niepowtarzalna okazja do zrobienia psikusa Kamilowi Noselowi, który na co dzień wkręca słuchaczy na antenie Radia Złote Przeboje. W końcu sytuacja może się odwrócić i tym razem to my możemy się pośmiać z zawodowego "wkręcacza".

 

Wkręć Kamila Nosela tutaj.

Jaką będziesz żoną?

 

Zapewne każda młoda kobieta kiedyś się zastanawiała, jak sprawdzi się w roli żony. Teraz nie muszą długo czekać na odpowiedź. Facebook stworzył aplikację, w której po odpowiedzeniu na zaledwie kilka niezbyt skomplikowanych pytań, dowiedzą się, jak odnajdą się w roli pani domu. Można zostać "żoną idealną", "żoną słodką, której mąż będzie przynosił śniadanie do łóżka", albo można się dowiedzieć, że w ogóle się do małżeństwa nie nadają.

 

Cóż, korzystanie z tej aplikacji, na własne ryzyko.

A po czesku?

 

Wielu z nas nie ma na tyle dużo czasu, aby spędzać go rozwiązując długie quizy. Jest dla nich idealne rozwiązanie! Aplikacja "Teksty po czesku" zajmie nam dosłownie trzy sekundy, a rozbawić nas może na dużo dłużej.

 

Jako przedsmak tego, co możemy tam znaleźć: konserwa, to według tej aplikacji po czesku "palcowa tortura", wiewiórka to "drevni kocur", a kamikadze to z kolei "japoński spadalec".

 

Odkryj śmieszne określenia w języku czeskim.

 

 

 

Ola Idzik

facebook.com

gazeta.pl

 

Zobacz także: