Podaruj nam... na nową drogę życia

Zwykle podarunki ślubne wiążą się z pewnymi standardami - a to koperta wypchana gotówką, a to sprzęt AGD, w porywach ewentualnie dostaniemy też porcelanę. Możemy jednak zerwać z rutyną, ale czy oby na pewno tego chcemy?

Zobaczcie listę dziwnych, dziwniejszych, najdziwniejszych prezentów ślubnych. Krok po kroku na wesoło zdradzimy Wam "niezbędnik" małżeństwa.
Krok 1 - słońce w słoiku czyli podgrzewamy atmosferę

 

Słońce lub księżyc na zawołanie. Czemu nie?! Jeśli pragniesz, by para młoda często cieszyła się słońcem, a po zmroku także nastrojowym księżycowym blaskiem ten prezent jest idealnym rozwiązaniem. Otóż słoik, który przechowuje słońce z pewnością im w tym pomoże. Młodzi stawiają słoik na parapecie lub w ogrodzie w słoneczny dzień. Niezwykły przedmiot samoczynnie zaczyna gromadzić energię słoneczną. Z kolei wieczorem małżonkowie mogą korzystać z  romantycznego blasku otaczającego ich pokój.

 

Cała magia gadżetu ukryta jest w panelu zasilania słonecznego, a  także w "mrożonym" szkle, z którego jest wykonany. Słoik dostępny w dwóch kolorach: żółtym (dzień), niebieskim (noc).

 

Na tym etapie zapewniliśmy małżonkom nastrój podgrzany niestandardowymi metodami.

Krok 2 - idziemy do kuchni

 

Kuchnia ? jedno z pomieszczeń, które odgrywa kluczową rolę pożycia małżeńskiego . Zamiast kupować młodej parze osobno każdy sprzęt AGD możesz zainwestować w kuchnię zamkniętą w kuli. Jedynie dwa metry średnicy pomieści w sobie: piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę do naczyń, zlew, lodówkę, szafki, panel kontrolny, dostęp do internetu i cyfrową książkę kucharską. Idealne rozwiązanie dla oszczędzających miejsca.

 

Pilot zdalnie sterowany pozwoli otworzyć szczelnie zamknięte pomieszczenie , a specjalny kod zabezpieczy przed niechcianymi gośćmi np. lodówki. Kuchnia po rozłożeniu ma ok. 4 metrów, 60 centymetrów długości. Wystarczy ją tylko podłączyć do gniazdka elektrycznego i poddać się kuchennemu szaleństwu.

 

Nadszedł czas na następny etap wtajemniczenia, jakim jest nauka gotowania.

Krok 3 - garnek doskonały

 

Do standardów prezentów ślubnych należą wszelkiego rodzaju garnki.  By iść o krok dalej my proponujemy innowacyjny garnek o nazwie Coral Pan. Małżonkowie mogą bezstresowo poddać się rozmowie, gdy nasz garnek będzie informował ich o stanie potrawy.

 

Wyjaśnijmy: cały sekret tkwi w kropeczkach pokrywających ścianki przedmiotu. Gdy ten jest zimny kropki mają kolor niebieski. Kiedy jednak gotujemy potrawę i garnek się nagrzewa kropki zmieniają barwę na czerwoną. W ten sposób dają nam znak natychmiast, w którym miejscu istnieje ryzyko przypalenia potrawy. Co ważne, intensywność czerwonego zmienia się w zależności od zagrożenia.

 

Uwaga młodzi ?  garnek zbliża się do odcienia purpury!

Krok 4 - niegrzeczne prześcieradło

 

Karmasheetra bo tak nazywa się ten wynalazek, to prześcieradło służące do nauki pozycji z Kamasutry. Rysunki przedstawiające dłonie, stopy, pośladki i kolana są ponumerowane. Przyjmowanie pozycji zgodnie z kolejnością sprawi, że osiągniemy cel kolejnego kroku jakim jest opanowanie sztuki miłosnej. Cena takiego podarku waha się od 90 ? 100 zł.

 

Poniżej możecie zobaczyć prezent w akcji:

 

Krok 5 - w cztery oczy

 

By zadbać o intymną scenerię rozmów małżonków bardzo ważne jest nie tylko miejsce, ale sposób ułożenia partnerów względem siebie. Niewątpliwie "Tete ? a ? Tete" ( z franc. twarzą w twarz, w cztery oczy) ? oryginalne siedzenie jest w tym przypadku najbardziej przydatne.

 

"Tete- a- Tete" to połączenie dwóch foteli zwróconych do siebie przodem. Taki prezent zapewni zakochanym atmosferę bliskości i intymności podczas rozmowy. Gadżet wykonany jest z materiału odpornego na różne warunki pogodowe, dlatego można go swobodnie przenosić w miejsca poza domowe.

 

Dowiedz się jaki kolor preferuje para młoda i działaj. Masz do wyboru 130 odcieni kolorystycznych, w jakich dostępne jest przedstawione cudo.

Krok 6 - interaktywna ramka

 

W czasie robienia prezentów ślubnych należy brać pod uwagę różne sytuacje na jakie narażone jest małżeństwo tj. rozłąka.  Aby nieco załagodzić ból rozstania przedstawiamy Wam prezent ? interaktywną ramkę na zdjęcia.

 

Poprzez ten wynalazek samotny partner będzie mógł nie tylko wpatrywać się w zdjęcie drugiej połówki, ale także swobodnie z nią rozmawiać. Wystarczy, że odosobniony małżonek dotknie panel znajdujący się na dole ramki, a ten bezpośrednio połączy go z obiektem westchnień.

 

Dodajmy jeszcze że ramka stoi samoistnie, nie potrzebuje dodatkowej podpórki, a także zawiera wbudowaną kamerkę.

Krok 7 - retro i wieża

 

Na tym etapie wracamy znów do szarugi życia. Jak umilić młodym taką rzeczywistość? Jest na to sposób, który nie tylko nacieszy oko, ale także zadziała na nasze zmysły. Mowa o wieży w stylu retro. To nie tylko wspaniały mebel, ale niezwykłe urządzenie łączące w sobie: radio analogowe, odtwarzacz CD i  adapter w  drewnianej obudowie.

 

Duet dekoracja i muzyka sprawdzi się znakomicie i spodoba się nie tylko miłośnikom stylu retro.

 

 

 

I tym sposobem przedstawiliśmy Wam podarki, które na pewno spowodują uśmiech na twarzach nowożeńców. Wszelkiego rodzaju gadżety to dobry sposób na niestandardowy, funkcjonalny prezent. Jednak bądźmy ostrożni - przesada też szkodzi!

 

 

 

 

Elwira Juzwenko

 

za: prezenty-i-zyczenia.pl, smieszne-rzeczy.pl, gadzetomania.pl, ministerstwogadzetow.com, jejgadzety.pl, gadzeter.pl, alleprezenty.pl, prezentyslubne.najlepszy-prezent.pl

Zobacz także:
Teleturnieje którymi żyła Polska
Wyuczone zawody sławnych
9 Lektorów PRL'u
Dziwne kreacje gwiazd
Pierwszy raz królowych Rolling Stone'a