Co się stało z parami, które brały udział w reality show?


Widzowie niczego nie lubią tak bardzo, jak podglądania życia sławnych ludzi. Gwiazdy doskonale o tym wiedzą i dają publiczności ku temu okazję występując w programach reality show. Pokazują tam swoje prywatne życie na co dzień. Często okazuje się jednak, że związki nie potrafią przetrwać próby popularności i braku prywatności. Zobaczcie jak kształtowały się dalsze losy związków sławnych bohaterów programów telewizyjnych
Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski kapif

Jestem, jaki jestem


Bohaterem programu był lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski i jego żona Marta Wiśniewska. Kamery towarzyszyły tej rodzinie 24 godziny na dobę, mogliśmy zobaczyć co jedzą na śniadanie, o co się kłócą i o której kładą się spać.

 

Atrakcją pierwszej edycji był też ślub pary w istnie gwiazdorskim stylu, który odbył się w lodowej kaplicy na północy Szwecji w 2003 roku. Pomimo tej spektakularnej ceremonii, małżeństwo artystów nie przetrwało próby czasu i dzisiaj każde z nich jest już w innych związkach. Michał ostatnio z Dominiką Tajner-Idzik, natomiast Marta z fotografem Voyo Bąkiewiczem.

Rodzina Osbourne'ów

 

Jak wygląda na co dzień życie jednego z najbardziej mrocznych wokalistów Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny mogliśmy się przekonać oglądając kolejne odcinki "Rodziny Osbourne'ów". Okazuje się jednak, że nie odbiega ono aż bardzo od życia przeciętnych "Nowaków".


W tym przypadku obyło się bez spektakularnych rozwodów i państwo Osbourne są wciąż razem. Warto wspomnieć, że program ten był pierwszym tego rodzaju reality show z udziałem gwiazd, na którym potem wzorowały się kolejne tego typu przedsięwzięcia.

Nowożeńcy po amerykańsku

 

Kolejnym reality show, w którym mieliśmy okazję podglądać prywatne życie sław był program: "Newlyweds: Nick and Jessica". Śpiewający nowożeńcy Jessica Simpson i  Nick Lachey pokazywali światu jak toczy się ich nowo rozpoczęte wspólne życie. Jessica była uosobieniem "głupiej blondynki". Małżeństwo jednak nie okazało się być tym na całe życie i po 3 latach doszło do rozwodu. Piosenkarka nie zraziła się jednak do instytucji małżeństwa, gdyż obecnie jest zaręczona z wokalistą Erickiem Johnsonem. Nick rozwija swoją karierę muzyczną.

Piękna i Bestia

 

Popularny amerykański perkusista punkowej grupy Blink-182 Travis Barker poślubił Miss USA z 1995 roku Shann" Makler. Ich wspólne życie mogliśmy obserwować w produkcji "Meet the Barkers", która doczekała się dwóch sezonów. Wytatuowany muzyk i blond piękność w końcu jednak zdecydowali się wziąć rozwód, a tym samym z wielkiej miłości, której obydwoje dawali dowody w programie, dzisiaj już niewiele pozostało, chociaż para raz na jakiś czas widywana jest razem i staje się wówczas tematem plotek.

Na premierze nie mogło zabraknąć Frytki. Najwyraźniej świętowała zdany egzamin na prawo jazdy? Na premierze nie mogło zabraknąć Frytki. Najwyraźniej świętowała zdany egzamin na prawo jazdy? KAPIF.PL/KAPIF

Wielki Brat i Frytka


Pisząc o parach występujących razem w reality show, nie sposób nie wspomnieć o Agnieszce Frytkowskiej, która z resztą teraz zmieniła swoje imię na Maja. Celebrytka zasłynęła tym, że podczas jednej z edycycji polskiej wersji Big Brothera doszło między nią, a innym uczestnikiem, Łukaszem Wiewiórskim do intymnego zbliżenia. Z uczucia między nimi nic nie pozostało, za to po dziś dzień o Mai Frytkowskiej jest głośno. Prowadzi program "Lub czasopisma" w Tele 5, a także próbuje swoich sił jako aktorka.

Dopóki śmierć nas nie rozłączy


Amerykański symbol seksu, Carmen Elektra i gitarzysta Dave Navarro brali udział w produkcji "Til Death Do Us Part" ("Dopóki śmierć nas nie rozłączy"). Jak sama nazwa wskazuje, kamery pokazywały zmagania zaręczonej pary z organizacją ślubu. Do ceremonii rzeczywiście doszło, ale samo małżeństwo nie potrwało długo. Carmen Elektra zaprzeczyła jednak doniesieniom pracy jakoby udział w programie przyczynił się w jakikolwiek sposób do rozpadu ich związku. Carmen jest w trakcie przygotowań do swojego trzeciego ślubu, tym razem z Robem Pattersonem. Dave nie spotkał jeszcze swojej wybranki.

Tori Spelling z rodziną postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i pojawiła się na imprezie halloweenowej, z której dochód zostanie przekazany organizacji leczącej dzieci chore na AIDS. Tori Spelling z rodziną postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i pojawiła się na imprezie halloweenowej, z której dochód zostanie przekazany organizacji leczącej dzieci chore na AIDS. CAPITAL PICTURES/Byron Purvis/AdMedia/Capital Pic

Beverly Hills 90210 po latach

 

Amerykańska aktorka Tori Spelling, najbardziej znana z roli Donny w popularnym serialu młodzieżowym Beverly Hills 90210 zdecydowała się wraz ze swoim mężem Deanem McDermottem na udział w reality show o nazwie Tori & Dean.


W programie zobaczyć można było codzienne perypetie małżeństwa, to jak łączą życie rodzinne z zawodowym. Do tej pory powstało 5 sezonów, ostatni miał swoją premierę w kwietniu 2010 roku. Małżeństwu udało się przezwyciężyć różnego rodzaju przeszkody i do tej pory, pomimo tego, że miliony widzów podglądają ich życie prywatne, pozostają kochającą się parą.

Z kamerą u Kardashianów

 

Program "Keeping Up With The Katdashians" ( "Z kamerą u Kardashianów") opowiada o rodzinie Roberta Kardashiana, znanego amerykańskiego prawnika, który zmarł w 2003 roku. Teraz publiczność może śledzić losy jego rodziny, czyli trzech córek i ówczesnej żony, która teraz ma już nowego męża Bruce'a Jennera.

 

Każda z dziewczyn stara się też zrobić karierę medialną. Codzienne problemy schodzą na dalszy plan, gdy któryś z uczestników boryka się z rozterkami miłosnymi. Chociaż Kris Kardashian i jej nowy mąż napotkali małżeńskie problemy, które każdy mógł z resztą śledzić, nadal pozostają kochającą się rodziną.

 

Źródła:

mtv.com

wikipedia.org

pl.wikipedia.org

tvn.pl

 

Ola Idzik

Zobacz także:Co mówią gwiazdy o seksie?
Legendarne przeboje
Najciekawsze quizy na Facebooku
Teleturnieje, którymi żyła Polska
Największe szprychy Machiny