Prezent do 100zł dla mężczyzny!

Gwiazdkowym prezentom towarzyszy wiele radości, ale również dreszczyk ekscytacji co dostaniemy i czy dobrze trafiliśmy ze swoimi podarunkami w gusta najbliższych. Dlatego postanowiliśmy Wam pomóc w świątecznych wyborach naszymi prezentowymi propozycjami.


Od dziś aż do Świąt Bożego Narodzenia robimy dla Was zestawienie wytypowanych przez nas ?złotych upominków?.

dla komputerowego rajdowca

 

Ta oryginalna mysz optyczna rozwieje nudę dnia przed ekranem komputera oraz przypomni o chwilach beztroskiego dzieciństwa nawet największemu twardzielowi.

 

Cena: 85 zł

dla wielbiciela muzyki

 

Doskonały prezent dla fana zespołu Queen, ale także dla pasjonata muzyki. Książka opowiada historię zespołu od momentu powstania i prowadzi po blisko 50 miejscach w Londynie związanych z kultową grupą.

 

Cena: 15 zł

dla ceniącego styl

 

T - shirty z oryginalnym nadrukiem to trafiony prezent dla mężczyzny lubiącego dobrze wyglądać, również adekwatnie do swojego światopoglądu, ponieważ nadruk możemy dobrać do osobowości pana, któremu chcemy sprawić taki prezent.

 

Cena: 59 zł

dla fascynata sportów ekstremalnych

 

30 - metrowa wspinaczka po ścianie skałkowej to idealny wybór dla mężczyzny, który lubi ryzykowne sporty, ale też sposób na udany relaks.

 

Cena: 99 zł

dla lubiącego szampańską zabawę

 

Elegancka szklanka do whisky z podświetlanym na wybrany kolor spodem, zachwyci nie tylko rozrywkowego mężczyznę, ale z pewnością umili spożywanie trunku każdemu.

 

Cena: 38 zł

 

 

 

 

 

za takapaka.pl, merlin.pl, pantuniestal.pl, prezentmarzen.pl, glasshine.com